Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal elég jó barátságba vagyok, viszont az elmúlt pár hónapban elég fura dolgot csinál. Folyton az érdekli, hogy szerelmes vagyok-e valakibe, hogy kikkel ismerkedem, egyszer-kétszer megfogta a kezemet de én azonnal elkaptam az enyémet. Mostanában meg szerintem csak úgy csinál mintha lenne barátja, egyik ismerősével csinál ölelkezős, puszilkodós képeket és 1-2 naponta kitesz egyet Facera, majd pár nap után leveszi, én arra tippelek hogy féltékennyé akar tenni. De minek? Vagy miért csinálja ezeket?

2020. szept. 1. 11:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szeret téged.
2020. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Jahj, ne legyél már ennyire suta. Nyilvánvaló, hogy miattad. Bejössz neki.
2020. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesztel téged, hogy hogy reagálsz. Döntsd el, hogy bejön-e ő is neked, ha igen, akkor ne kapd el a kezed, ha megfogja. Ha nem, akkor kérdezz rá, hogy miért viselkedik furán, kinek a figyelmét akarja magára hívni.
2020. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki az fix, bár elég éretlen módon cselekszik. Tudasd vele, hogy te mit érzel iránta. Ha akkor sem hagyja abba akkor meg hagyd, vagy beszélgess el vele komolyabban
2020. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kár, én pedig ezmiatt az éretlen viselkedése miatt szerettem ki belőle, régebben én is szerelmes voltam belé.
2020. szept. 1. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én még ezt is megbeszélném vele. Alapvetően érett lány is viselkedhet aktuálisan éretlenként, ha tetszik neki valaki, én pl. ilyen voltam... sajnos. De elmondanám neki egy nyugodt beszélgetésben, hogy neked a személyisége tetszett, a viselkedése viszont nem. Ha ez a viselkedése a személyiségének fix része, akkor felejtsen el téged.
2020. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg már alakulóban van nekem más lánnyal egy kapcsolat, szóval ez a hajó elment, de azért barátként fontos nekem ettől függetlenül.
2020. szept. 1. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd ezt, csak őszintén. És ha elfogad egy tanácsot, szokjon le erről a viselkedésről, mert ha te észrevetted, valszeg más srácoknak is feltűnik a későbbiekben, akiket majd féltékennyé akar tenni. Mondjuk lehet, hogy egyszerre több srác is bejön neki és küld neki efféle jeleket. Hány évesek vagytok?
2020. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
19
2020. szept. 1. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
tesztel téged...b*zi faszi
2020. szept. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!