Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe nagyon de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe nagyon de örülten szerelmes agyok már 2 éve és be is valottam először visszautasított,de aztán úgy tünt ő is. Nagyon jó barátok lettünk. De ma kiderült, hogy 2 hónapja jár valakivel. Nagyon szarul vok. De nm szeretném elveszíteni->?

Figyelt kérdés
-> Nm akarom annyiba hagyni a dolgot. Persze örülök ha boldog remélem az, ha az akk nm akarok beleszólni, de ha nm... Mit tudnék csinálni? Kérlek segítsetek

#szerelmi bánat #Szeretemöröké
2020. szept. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kedvességét félreértelmezted. Az a valós, amit ő cselekszik.

Ha beléd lenne szerelmes, akkor most veled járna.

Semmit sem tehetsz. Most le van kötve minden figyelme. Ilyenkor

mindenki már terhére van az embernek.


Ez most így történt. Az élet ilyen. Lesz még máskor is hasonló élményed.

Egyszer te ábrándozol, máskor meg más ábrándozik hiába rólad.

Lépj tovább.

2020. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azért valld be neki, hogy szerelmes vagy belé, ne maradjon benned mert az nem jó. Üljetek le ketten és beszéljétek meg.
2020. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég hasonlóan voltam, csak én vagyok a fiú. De azért annak örülök, hogy nálunk megmaradt a jó barátság, és ha szomorú vagyok erre gondolok.
2020. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salilala ***** válasza:
100%

Sajnos most bekerültél a friendzone ba, tovább kell lépned! Viszont ha már nagyon torokszorító hogy barátként kezel, mondd el neki, és tisztázzátok. Úgy tűnik, most boldog. Hagyd.

Lépj tovább, keress egy fiút, válj te is mással boldoggá!

2020. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem helyett nm-t írsz. Annyira mókás.
2020. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!