Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak Van egy osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak Van egy osztálytársam aki fiú és tavaly eléggé össze vesztünk? És szerintem belé szerettem

Figyelt kérdés

Veszekedés előtt se után se nagyon beszéltünk szinte semmit, szerintem azóta is haragszik rám. Mivel le is tiltott messengeren. De az egyik barátnőm szerelmes volt belé és nagyon sokszor áradozott róla hogy milyen cuki meg milyen menő stb. Akkor is éreztem valamit de akkor nem vettem figyelembe mivel akkor nem volt annyira szimpatikus de most valahogy minden más. És ahogy idén elkezdödőtt a tanítás egyre többször veszem észre magam hogy őt nézem és egyszer azt álmodtam vele hogy szerelmet vall. Azóta szinte másra se tudok gondolni csak rá. És szerintetek mit csináljak vagy mi legyen?

Légyszives csak értelmes válaszokat szeretnék! Köszi


16L



2020. szept. 5. 23:18
 1/10 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá.
2020. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Azt se tudja mar h ki vagy valszeg

Irj ra instan

2020. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Salilala ***** válasza:
100%

Menj oda, és kérj bocsánatot a múltbeliekért. Ez a lehető legjobb első lépés amit most tehetsz...

A fejleményeket ide írd le, én itt leszek! ;)

2020. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Másnap bocsánatot kértem tőle de meg se nézte (amugy messengeren veszekedtünk)

Meg amugy nagyon fura lenne ha csak ugy oda mennék hozzá, mivel hogy ő álandóan a haverjaival van és nem nagyon van lány barátja.

2020. szept. 6. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En is egyszer ugy szerettem bele egy fiuba, hogy a baratnom aradozott rola es egyszer csak azt vettem eszre magamon, hogy szerelmes vagyok bele en isXD


En nem mondtam meg neki, de o lett a legjobb fiubaratom es par honap mulva kiszerettem belole valahogy.🤷🏼‍♀️

2020. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Ha irok privátban akkor válaszolsz pár kérdésemre?
2020. szept. 6. 00:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írj nyugodtan:)
2020. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
A kèrdező egy 60as ffi...
2020. szept. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről az egészről egy rossz wattpados SZJG fanfiction jutott eszembe... Én a magam részéről nem igazán kérnék bocsánatot, mert a büszkeségem az esetek 90%-ában az érzelmeim felett áll, és egy fiú előtt semmiképp sem alázkodnék meg, de nem mondanám, hogy követendő példa vagyok... Viszont szerintem gondold még párszor át, mert volt pár ilyen történet velem és a barátnőmmel egy fiú körül, és nem igazán lett jó vége.
2020. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menj oda hozzá..amikor nemgigyel...bumbumbum padlózd ki..üsd fel az állát
2023. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!