Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak plátói szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak plátói szerelem esetén?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, de a szerelem nem akar/ nem fog beteljesülni. Fiú vagyok, a kiszemeltem is az, de kicsi rá az esély, hogy meleg lenne (nem gondolnám róla). Viszont osztálytársak vagyunk, így nem szeretnék bepróbálkozni.


Mindig csak rá gondolok, nem tudok másra gondolni. Eluralkodik rajtam a rosszkedv.



2020. szept. 6. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ismerkedj korodbeliekkel sulin kívül, járj társaságba, hátha rád talál az igazi.
2020. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Talalj egy másikat
2020. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%

Ahh szép dolog a szerelem <3 én csak azt tudom leirni 28eves hetero nőként hogy én mit tennék :) tudom milyen gonoszak a gyerekek egymással a suliban, mert anno nálunk is voltak sokan akit csufoltak és hiába a mai elfogadás/anti bully stb szellem, amiket hallok azok alapján meg mindig klikkesedes és egymás cikizise dúl, de te erről nyilván többet tudsz abból hogy nálatok hogy működik. Ha elfogadobb az osztalykozosseg, esetleg van más, aki felvallalja hogy a saját nemhez vonzodik akkor (ha otthon is megbeszélted a szuleiddel) nyugodtan vállald fel te is. Persze az se lesz habostorta, nem mindenki lesz támogató de első lépésnek megfelel.


Viszont ha olyan a sulid mint altalanossagban az összes, akkor próbáld meg tanulással stb. tulelni azt a 4 osztályt (nem tudom gimis vagy-e), majd egyetemen sokkal nyitottabb és tajekozottabb emberekkel fogsz találkozni. A srácot meg próbáld meg elkerulni,mert legrosszabb esetben rajon /bevallod neki és elpletykalja az egész sulinak. Gyermekkorban amugyis nagyon seuleknyek az emberek és sok lelki bajt tudsz osszeszedni ami majd később a többi kapcsolatodra kihat, szóval én próbálnám ezt minimalizálni a helyedben...


Ráadásul senki nem mondja h ha elhagytatok a sulit, akkor nem kezdhetnel ki vele vagy legalábbis bevallanad neki mielőtt egyetemre mész, már ha suli végére még mindig tetszene ;) de mondom ez még csak a kezdet...biztos soksok sráccal fog osszehozni meg az élet :)

2020. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas igazán köszönöm a válaszodat!
2020. szept. 7. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben ugyan ellenkező nemű egyénről volt szó, de tavaly halálosan crusholtam (igazán sajnálom a szóhasználatot) egy srácot, akivel volt pár közös óránk együtt, köszönőviszonyban voltunk leginkább, néha váltottunk egy-egy rövidebb mondatot, de semmi több. Ennek ellenére oda-meg vissza voltam tőle fél évig kb. Csak az segített megszabadulni a dologtól, hogy végre valahára összeszedtem a bátorságomat, elhívtam kávézni, ő meg realizálva, hogy a meghívás romantikus jellegű randira szólna, kedvesen visszautasított. Utána két hétig kicsit nehéz volt a szívem, főleg, hogy gyakran láttam, aztán szép lassan lecsillapodtak az érzelmeim, kiszerettem belőle.

Úgyhogy én azt mondom, kiadni magadból az érzéseidet, még akkor is, ha esetleg nem viszonozzák őket, az első lépés lehet a továbblépés felé. A te esetedben nagyon fontos, hogy először megtudd, hogyan áll hozzá az LGBT-témához, mert semmiképpen sem ér annyit a dolog, hogy a biztonságodat kockáztasd érte! Ha kiderítetted mindezt, és toleráns, elfogadó a srác, akkor megpróbálhatod neki finoman elmondani a dolgot, és persze magyarázd el, hogy még ha nem is meleg, és/vagy nem viszonozza az érzéseidet, neked nagyon fontos kiadnod ezt magadból, és hálás vagy, ha ezt meg tudja érteni:))

2020. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!