Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 éve leszünk együtt. Kb. 14 hónapig előszeretettel nézegette a csajokat utcán, instán.

Nem lett volna bajom ezzel, de annyira feltűnően csinálta mellettem és olyan sokszor hazudott erről hogy minden nőnemű egyedre féltékeny lettem. Hiába mondtam hogy zavar, ő azért is csinálta. Mindig az ösztöneire hivatkozva és hogy ő semmit nem tud ez ellen tenni. (Pedig csak annyit kértem hogy ne mellettem csinálja.)

Aztán egyik pillanatról a másikra megváltozott. Nem érdeklik más csajok, sokszor elmondja mennyire szép vagyok és soha nem fog találni még egy ilyen csodálatos lányt, mint amilyen én vagyok.

De annyira megutáltam magam, hogy nem tudok neki hinni. Túlgondolom akármit mond és félek hogy hazudik.

Nagyjából így 0 körül libeg az önbizalmam. Próbálom magammal elhitetni hogy jól áll az adott ruha amit felveszek, mondogatom magamnak hogy szép vagyok. De tény és való hogy nem.

(A mellem átlagos/átlag alatti méretű, lóg. A fenekem nem elég kerek,hiába naponta edzek. A hasam elég hájas. A vádlimmal nem tudok mit kezdeni, furán áll. Az orrom meg fiús.)

Meglátok egy szép lányt és rögtön görcsbe rándul a gyomrom. Nem tudok úgy elmenni valahova, hogy jól érezzem magam (emiatt). A barátommal szó szerint ki sem merek menni a házból, mert rettegek.

Éjszakánként sokat sírok hogy mindenki rondának lát...(ami nem normális dolog).

Nagyon rosszul érzem magam a bőrömbe.



2020. szept. 10. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Eleve problémáid voltak az önértékeléseddel, ha ezzel az "ösztönlénnyel" voltál ahelyett, hogy egy embert kerestél volna, aki képes uralni az ösztöneit.
2020. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Elsőkörben dobd ki ezt a köcsögöt mert csak még mélyebbre fogsz süllyedni. Egy dolgot biztosan tudok mondani mégpedig azt, hogy a barátod sincs megelégedve magával, ezért is volt az egész. Látta rajtad, hogy működik, amit csinál, azért is folytatta ugyanúgy.


Külső segítség nélkül is meg tudnád ezt változtatni. Keress pozitív dolgokat magadon és azokra koncentrálj.

2020. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Önismerettel.
2020. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Dobd ki es dolgozz magadon utana majd egy nornalisat bevonzol.
2020. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Vegyél Tescoban, ott tuti olcsó

Supershop-kártyával nem tom mennyi kedvezmény van rá, de biztos adnak, tuti fogyócikk

2020. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal fontosabb dolgok vannak az életben mint az, hogy hogy nézek ki. Lemerem fogadni, hogy semmi baja a mellednek, vádlidnak, orrodnak csak te látod így, valaki meglát hidd el nem ez tűnik fel. Megvan az az effektus mikor látsz valakit és annyira vonzó? Váltasz vele pár szót és alig várod a következő találkozást. Pedig ha jobban megnézed nem is olyan szép. Millió kis szépséghibája van, egyáltalán nem a mai szépségideálnak felel meg. De akkor mégis mitől olyan vonzó? Mert magabiztos. Mert tudja ki ő és ez sugárzik kívülre is. Neked is ezt kell elérned. Hidd el, hogy gyönyörű vagy. Nem kell ennyit foglalkozni a külsőddel. Nyilván ne hanyagold el magad, meg tornázz továbra is, az jót tesz de ne fordíts rá ennyi energiát. Sokkal fontosabb, hogy fejleszd magad, hogy kihozd magadból a maximumot. Az emberek szeretik a kedves, nyitott, megértő embereket. Ehhez nem kell szépség. Nem fontos a szépség hidd el. 7 milliárdan vagyunk a földön. Különleges vagy. Azzal foglalkozz amit meg tudsz változtatni. Az nem az orrod meg a melled, hanem ami belül van, aki igazán te vagy. A külsőd csak egy test, te ettől sokkal több vagy, ne a tested határozza meg, hogy mersz-e beszélgetni, barátságos lenni, jól érezni magad.
2020. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!