Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha félek a csalódás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek a csalódástól? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Félek attól hogy csalódni fogok, és hogy nem vagyok elég jó. Mindig bennem volt ez az érzés. A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, minden rendben köztünk. Viszont én nagyon ragaszkodom hozzá, és nagyon érzelmes vagyok. Ami azért kicsit zavaró tud lenni ha túlzásba viszem. Tudom hogy ő is nagyon szeret, de van hogy félek hogy megun, vagy egyszerűen csak kiszeret belőlem. Van akinek hasonló érzései vannak? Mit tudtok tanacsolni?

2020. szept. 11. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen "kötelező" így érezni, ha gyerekkorodban érzelmileg elhanyagoltak a szüleid. A legjobb családban is előfordul az ilyen. Ahol túl nagyok az elvárások vagy a szülők nem tudják megoldani a saját problémáikat és csak fizikailag ellátják a gyereket, de nem figyelnek rá igazából, az alakul ki, hogy kevés vagyok, nem vagyok szerethető, mindenki jobb nálam stb. Pszichoterápiával lehet kijönni ebből, felépíteni az önértékelést.
2020. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol főként pár napja kezdődött jobban ez az érzés. Mivel túl érzelmes vagyok, es nagyon ragaszkodó, ez neki már kicsit sok, és azt mondja hogy azert kell neki az is hogy egyedul legyen. Ez persze érthető, de mintha kicsit máshogy viselkedne. Bar mostanában elég stresszes, es rossz napjai voltak. Sajnos hetente csak egyszer tudunk egyutt lenni, 1-2 napot akkor is. Szerintetek csak a rossz napok miatt ilyen, vagy pedig tényleg kezd kiszeretni belőlem?
2020. szept. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!