Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelemmel szeretni?

Figyelt kérdés

Ez egy elég bonyolult dolog, de nem tudom mit tegyek. Szóval kb két éve volt egy barátom legyen Krisz, akivel fél évet voltunk együtt. Boldog voltam szerettem vele lenni, azt hittem ez a szerelem, de miután szakított kb két napig pityeregtem és utána zajlott tovább az élet, szóval nem nagyon hatott meg. Innen tudtam hogy ez nem szerelem volt. És ez felbosszantott és úgy döntöttem nem jövök össze mégegyszer senkivel aki iránt nem érzem azt amit kéne.

Aztán rá kettő hétre egyik fiú osztály társam (legyen Domi) oda adta a sapkáját( lényegtelen) és a nap hátra lévő részébe csak rá tudtam gondolni. Egy éven keresztül vágyakoztam utána, mindig őt kerestem és vonzódtam felé egyszerűen a belsője megfogott, nem bírtam elfelejteni. Bármikor megtudott nevetetni és nem tudtam rá haragudni. Amikor pedig elhivott randizni akkor iszonyú boldog voltam remegtem és eltompult körülöttem a világ és gyomorgörcsöm volt stb stb. ( két napra rá kioffolt)

Érdekes módon az se hatott meg csak abban a pillanatban nagyon zúgott a fejem de nem sirtam. Ez se szerelem? Vagy de?

Utána pedig most nyáron meg ismertem egy fiút( legyen Beni) akivel két hónapja vagyunk együtt. Ugye úgy volt nem jövök össze olyannal akit nem szeretek úgy ahogy kéne. És szerintem ismét nem vagyok szerelmes.

Nem érzem azt amit Dominál. Nem érzem a pillangókat, nem jár rajta az eszem, néha meg is feledkezek róla. De szeretek vele lenni és önmagam vagyok vele és bármit megtennék érte. De nem vagyok szerelmes és ez nagyon bosszant. Lehet az a baj hogy interneten ismertem meg? Nem tudom mit tegyek. Vagy miért lehet ez? Ötletek, tanácsok? 18/L



2020. szept. 15. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A képesség megvan benned is. :) Csak a partner nem biztos, hogy megfelelő, de az is lehet, hogy csak idő kell, hogy mélyebb érzelmek alakuljanak ki kettőtök között.
2020. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában 2-3 hónap kellett mindig ahhoz, hogy a szerelem kialakuljon kapcsolaton belül.

Kapcsolat előtt igaz szerelem szerintem max közeli viszonyokból, barátságokból alakulnak ki.

Én még várnék, szerintem te túlzottan rágörcsölsz. Idővel ha nem jön úgyis tudod, hogy mikor kell tovább állnod.

2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy aromantikus vagy.
2020. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A #2-vel értek egyet, lehet nálad hosszabb idő alatt alakul ki a szerelem, nem azonnal. Nincs okod aggódni. Főleg, ha nem ismerted meg eléggé. Kérdés, hogy mennyi időt töltöttetek eddig együtt, hány órát/nap. Első barátomnál sok hónap alatt alakult ki szerelem, mert alig beszéltem és láttam személyesen, mielőtt összejöttem vele. Másodiknál viszont 2 hét alatt, de a 2 hétből minden napot együtt töltöttem vele (tábor volt).
2020. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Frászt! Nem illünk össze mindenkivel, kérdező. Biztosan megfigyelted már, hogy van, akit első perctől utálsz, van aki hidegen hagy, van a ki tetszik, és majd olyan is lesz, akinek egy pillantásától megroggyan a térded. Így van ez rendjén, nem kell elkapkodni semmit.
2020. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!