Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú akivel 1 hónapja jöttem össze, azt hittem, hogy majd beszélünk a szünetekben, találkozunk meg minden. Ehelyett néha rám ír messengeren, ha én írok elég lassan válaszol. A szünetekben inkább focizik, ezt már mondtam is neki, de nem változott semmi. És csak gimin kívül akar velem találkozni. Olyan, mintha szégyelne velem járni.

Szakítsak vele?

17/l


2020. szept. 25. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mégegyszer beszélj vele, hogy te hogy szeretnéd, de ha nem nagyon alakalmazkodik (persze nem kell neki sem minden kérésedet teljesítse, de ha látod, hogy nem veszi komolyan), akkor szerintem szakíts vele


lehet hogy csak így csajozni kell, és nem szerelmes beléd igazán

2020. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Suliban a haverjaival van gondolom, meg a hobbijaival foglalkozik. Kompromisszum kéne, neked nem állandóan a nyakán lógni, neki meg néha benéznie hozzád szünetekben.


Ha sulin kívül nincs gond (nem írtál arról, hogy lenne), akkor azt mondanám hogy túl sokat akarsz. Ha azt érzed hogy szégyell és nem gondolod hogy az igényeid kivannak elégítve, akkor szakíts, te vagy benne, te tudod pontosan milyen a helyzet. Kérdés viszont, hogy azok az igények valósak-e. Ebből a kis írásból pl. inkább az érződik, hogy te 0-24-ben várod hogy figyeljen rád és foglalkozzon veled, ami oké hogy tinikor, de így is sok.

2020. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell, hogy 0/24 velem legyen, de azért szerintem belefér, hogy egy 10 perces szünetben odajöjjön vagy ha köszönök neki legalább visszaköszönjön.
2020. szept. 25. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:

1es vagyok


hát, eza köszönős dolog tényleg nem aranyos tőle, legalább visszaköszönne, ha már nem akarja nyílvánosan felvállalni a kapcsolatotokat.

2020. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!