Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a körkülönbség mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a körkülönbség mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok ő 25,sokszor megkaptuk már hogy ez túl sok és hogy ez nem fog működni hosszú távon,de mi szeretjük egymást,és mindketten komolyan gondoljuk,és jól meg vagyunk együtt lassan már 1 éve,de ez sok mindenkinek nem tetszik a szüleimnek sem,és az ő szüleinek sem,nem tudják elfogadni

2020. szept. 25. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha lassan egy éve jól megvagytok, akkor működik.
2020. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
ha nem tudnák elfogadni, tiltanának egymástól.
2020. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem az o döntésük, hanem a tiétek és az a lenyeg h ti mit gondoltok jonak:)
2020. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Olyan szempontból gond,hogy te még fiatal vagy,teljesen máshogy gondolkodsz bármilyen érettnek hiszed magad,tini korban egyik napról a másikra 180fokot fordulnak az emberek,lehet egy idő múlva teljesen más életképed lesz,ki akarod még élni magad és mással is kipróbálni,teljesen más életcélotok van,gondolom ő már dolgozik te meg még sulizol,ő mondjuk 2 év múlva gyereket fog akarni de te még mindig nagyon fiatal leszel,tehát semmi komolyat nem tud tervezni még veled egy ideig,ő már volt mással gondolom te meg még kíváncsi leszel,bulizgatni akarsz majd,ami 25 évesen azért már jócskán megvolt az embernek,teljesen más életszakaszban vagytok,neked még bőven élned kéne,de nyílván te sem azzal számolsz hogy ez örökké fog tartani,csak jelenleg jó:) egyébként meg elég fura hogy egy 25 éves srác egy kislánnyal van tulajdonképpen,a szülei azt várják el hogy egy érett nővel legyen aki korabeli és nem egy kislány,ha elmennek valahova nyaralni mondjuk te is hozzá tudj járulni és ne úgy dobj be a közösbe bármitis hogy max a szüleidtől tudsz pénz kérni,ilyen apróságok...a te szüleidet meg teljesen megértem mert nyílván azt gondolják hogy csak arra kellesz neki,mivel mi másra kellenél ha veled még nem tud tervezni semmi komolyat alsóhang 2 évig,amíg sanszos hogy már együtt sem lesztek,de azért kívánom hogy legyetek boldogok,ezek csak puszta tények amiket leírtam,amikre majd te is rájössz érettebb fejjel.
2020. szept. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát 15 éves voltál amikor összejött veled egy 24 éves férfi,elég fura.


El nem tudom képzelni mi lehet a közös téma,miről tudtok beszélni

2020. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha teherbe esel, megtartjátok, vagy 16-17 évesen abortuszra mész?
2020. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen rendben van.

Mások véleményére meg nem kell adni. A saját életeteket éljétek!

Tudod: akármit csináltok, mindig lesz valaki, akinek az nem tetszik.

2020. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindíg van témánk,és soha nem vagyunk téma nélkül,és nem is hülyéségekről dumálunk,nem vagyok magamtól elszálva nem olyan lány vagyok,de tény hogy éretebb vagyok a koromhoz képest,és nem is vagyok az a túl nagy bulizós lány,nagyon hidegen hagynak ezek a helyek,és tényleg működik köztünk,már az elején is nagyon jól meg voltunk,és ha úgy alakul hogy nem fog örökké tartani,az sem baj,hisz legalább megtörtént és boldog lehettem amíg tartot,és sosem felejteném el,hisz első szerelmem,a válaszokat meg köszönöm! :)
2020. szept. 26. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy mondatot nem tudsz normálisan leírni, de ja, érettebb vagy a korodnál, kb. minden lány ezt hiszi magáról a korodban.

Nagyon gáz a pali részéről amúgy, hogy ennyi idősen nem tud a korának megfelelően viselkedni és, hogy egy ilyen nagyra nőtt kislányban látja az igazit.

2020. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy találtatok egymásra kérdező?

Ez halál komolyan érdekelne, hogy ekkora korkülönbséggel hol ismerkedtetek meg.

2020. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!