Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy ő is érez irántam valamit? Lehet nála esélyem? Vagy ne reménykedjek tovább? (Tanár-diák)

Figyelt kérdés
Tesi faktos vagyok és a tanárom nagyon figyelmes velem, és többször is bókol nekem. Faktok után van, hogy ottmarad velem még beszélgetni mindenféléről. Ez már 1 éve tart és én beleszerettem, amit el is mondtam neki, mondván hogy nem tudom ő mit érez, de én nem bírom tovább ezt, de nem akarom hogy veszélybe kerüljön az állása ill. házas, amit tiszteletben tartok. Erre azt mondta, hogy el sem tudja mondani mennyit jelentek neki, és érzi, hogy nagyon “összeillenénk”, szép vagyok, okos, egy hullámhosszon vagyunk és sajnálja, hogy nem fiatalabb, mert akkor nem lenne kérdés, hogy mi együtt lennénk. De sajnos már nem teheti meg, hogy otthagyja a családját ill. nem működne a korkülönbség miatt...

2020. szept. 30. 19:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
17/L és 40/tanár
2020. szept. 30. 19:28
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Érezhet. Szexuális vágyat. Ami 1-2 aktus után elmúlik. Irántad.
2020. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elmondta kerek perec hogy mi van.
2020. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan... az a duma csak puhítás
2020. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mióta ezt mondta, még inkább nem tudok túllépni rajta.
2020. szept. 30. 19:48
 6/26 A kérdező kommentje:
Mármint mire érted hogy puhítás?
2020. szept. 30. 19:48
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát elhiteti, hogy ő aztán fülig szerelmes, meg milyen szép pár lehetnétek, te vagy az igazi csak hát az a fránya feleség... ezek után 10-ből 9 lány boldogan belemenne egy titkos kapcsolatba.
2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Bennem is megfordult ez...Lehet, hogy naiv vagyok, de nem tudom elképzelni hogy ki akarna használni.

Azt is mondta, hogy szerinte ne menjek át máshoz, felesleges, mert ő már nem fog beszélgetést kezdeményezni, de nem azért mert nem vagyok fontos neki, hanem, hogy könnyebben elengedjem. De ha hiányzik, hogy beszélgessünk, akkor nyugodtan szóljak neki bármikor.

Szóval ebből gondolom, hogy tényleg szeret, de nem akar semmiféle “titkos kapcsolatot”.

2020. szept. 30. 20:09
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Persze :) arra vár, hogy te kezdeményezz. Így még a lelkiismerete is nyugodt lehet, hiszen őt "elcsábították".
2020. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, hogy még 30-as éveiben félrelépett egy diákjával...De akkor még nem volt házas, csak barátnője volt.
2020. okt. 1. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!