Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú hogy mondjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú hogy mondjam meg neki hogy nem azért szakitottam vele mert nem szerettem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretem és ezzel nem arra célzok hogy gyerek szerelem hanem hogy tényleg ell tudnám vele képzelni az életem de van a legjobb barátnőm és ő miatta a fiúval szakítottam és rá jöttem hogy a barátnömnek tetszik és csak azért barátkozott velem hogy szét válasszon minket és tegyük hozzá hogy azt mondta nekem hogy szívbetegség-be szenved de rá jöttem hogy az se igaz hogy mondjam meg a fiúnak hogy a csaj miatt szakítottam vele? És hogy negyon szeretem? 16/L vagyok

#szerelem #Vs Barátnő
2020. szept. 30. 21:31
 1/5 Thispain ***** válasza:
88%
Érdd el, hogy halgasson meg.
2020. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Mondjuk pont így, ahogy ide leírtad. Ha van messengeres beszélgetés ezekről bizonyítékként, ne habozz elküldeni a fiúnak. Hogy lehet egy szívbetegséget ilyen miatt be kamuzni, édes istenem.. 🤦‍♂️
2020. okt. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér ez a dolog, de persze arra is készülj fel, hogy elutasít és nem hisz neked, sajnos erre elég nagy az esély. Az a fontos, hogy törődj bele a srác negatív döntésébe is, ő is azt tette, amikor szakítottál vele. A "barátnőddel" meg szakíts meg minden kapcsolatot, bármi is lesz a sráccal. Legalább tanulsz belőle, 16 éves vagy, még lesznek ennél durvább csalódások is az életedben.
2020. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet. Próbáld meg, ha tényleg szereted, akkor megér ennyit. És ha ő is téged, akkor meg fog hallgatni, és remélhetőleg meg fogja érteni! Azt a lányt meg felejtsd el, töröld ki az életedből úgy ahogy van. Az ilyen emberek nem százasok...
2020. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat a fiúval már beszéltem és azt mondta hogy gondolkodnia kell és azt mondta hogy héttfön beszélünk.

És a csajjal kapcsolatban minden hogy ki töröltem csak az is igaz hogy osztály társam de nem fog érdekelni

2020. okt. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!