Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a pszihológusomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pszihológusomba?? 🤐 16/L és 50/F

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mit érzek de..nagyon szeretek a pszihologusomhoz járni.❤️ Nagyon kedves meg minden. Eddig 2 pszihologusnőhöz voltam. Egyikhez se szerettem ennyire járni mint ehez a férfihez. Van hogy nap közben rá gondolok. Van hogy azt kívánom bárcsak itt lenne. Tetszik is. El tudnám magunkat képzelni hogy együtt vagyunk. Ha rá gondolok az megnyugtat.Nem tudom ha van e családja. Sokak szerint gey de szerintem ezt csak kitalálták! Mi ez? Szerelem?? Fogalmam sincs.


Légyszíves normális és őszinte válaszokat kérek, ha nem tudtok normális válaszokat adni akor ne is szóljatok hozzá! Előre is, köszönöm.



2020. okt. 1. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagy valószínűséggel inkább csak abba szerettél bele, hogy neki bármit elmondhatsz, ő pedig igyekszik a legjobb tudása szerint segíteni neked. És mivel férfi ezért esetleg beleképzeled, hogy őt szereted.

Sajnos ekkora korkülönbséggel nincs sok esélyed, pláne, ha családja van. De ne is bánd, mert ilyen fiatalon egy hasonlóan fiatal fiúra lenne szükséged magad mellett, hiszen vele tudnád megélni a tiniszerelem csodás és szomorkás pillanatait.

2020. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni még hogy hogy mondjam ezt el neki amit érzek?
2020. okt. 1. 19:48
 3/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
85%

Átlagos érzelemátvitel. Egy terápia akkor jó.


Azért érzed ezt mert nagyon rég/ sose találkoztál még megértő, figyelmes férfival.


Nyugodtan elmondhatod neki, de ő neki nyilván nem jössz be és nyilvánvalóan ugyan ezt fogja mondani. Tehát ha elmondod az nem érzelmi síkon, hanem terápiáson történik.

2020. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

A múltkor még valami 2 gyerekes elvált 38 éves apucival voltál.

Ez a zártosztály amúgy?

2020. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én biztos nem voltam! Te hülye vagy.!
2020. okt. 1. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Amikor aláirtatok a papirokat a pszichologusoddal abban 100% h benne volt, ha mar nem olvastad el, hogy nem lehet a két fél között semmilyen féle kapcsolat. Sem szerelmi sem szexuális. Ez a szabály. Ha bevallanád neki, valószínűleg lemondana rólad, mert ha kiderül a munkáját veszélyeszteted. Felejts el őt. Keress mást.
2020. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd hogy meg dugjon párszor, utána mehetsz.
2020. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha elmondod neki valószínűleg elmagyarázza hogy ez természetes és hogy valójában nem vagy belé szerelmes.

Segít majd túljutni rajta.

2020. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Miert lenne termeszetes ha beleszeretsz a pszihologusodba ?????

Segit majd tuljutni sajat magan??

Ez hulyeseg szerintem felejtsd el es hagyd

Szerzodes szerint semmilyen kapcsolat nem lehet koztetek

2020. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!