Weboldalunk cookie-kat haszn√°lhat, hogy megjegyezze a bel√©p√©si adatokat, egyedi be√°ll√≠t√°sokat, tov√°bb√° statisztikai c√©lokra √©s hogy a szem√©lyes √©rdeklŇĎd√©shez igaz√≠tsa hirdet√©seit. Tov√°bbi inform√°ci√≥
KezdŇĎoldal » Tini p√°rkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a pszihol√≥gusomb...

Figyelem! A Tini p√°rkapcsolatok kateg√≥ria k√©rd√©sei 16 √©ven fel√ľli l√°togat√≥inknak sz√≥lnak!
Amennyiben m√©g nem vagy 16 √©ves, a b√∂ng√©szŇĎd Vissza gombja seg√≠ts√©g√©vel hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pszihol√≥gusomba?? ūü§ź 16/L √©s 50/F

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mit √©rzek de..nagyon szeretek a pszihologusomhoz j√°rni.‚̧ԳŹ Nagyon kedves meg minden. Eddig 2 pszihologusnŇĎh√∂z voltam. Egyikhez se szerettem ennyire j√°rni mint ehez a f√©rfihez. Van hogy nap k√∂zben r√° gondolok. Van hogy azt k√≠v√°nom b√°rcsak itt lenne. Tetszik is. El tudn√°m magunkat k√©pzelni hogy egy√ľtt vagyunk. Ha r√° gondolok az megnyugtat.Nem tudom ha van e csal√°dja. Sokak szerint gey de szerintem ezt csak kital√°lt√°k! Mi ez? Szerelem?? Fogalmam sincs.

L√©gysz√≠ves norm√°lis √©s ŇĎszinte v√°laszokat k√©rek, ha nem tudtok norm√°lis v√°laszokat adni akor ne is sz√≥ljatok hozz√°! ElŇĎre is, k√∂sz√∂n√∂m.

okt. 1. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** v√°lasza:
88%

Nagy val√≥sz√≠nŇĪs√©ggel ink√°bb csak abba szerett√©l bele, hogy neki b√°rmit elmondhatsz, ŇĎ pedig igyekszik a legjobb tud√°sa szerint seg√≠teni neked. √Čs mivel f√©rfi ez√©rt esetleg belek√©pzeled, hogy ŇĎt szereted.

Sajnos ekkora kork√ľl√∂nbs√©ggel nincs sok es√©lyed, pl√°ne, ha csal√°dja van. De ne is b√°nd, mert ilyen fiatalon egy hasonl√≥an fiatal fi√ļra lenne sz√ľks√©ged magad mellett, hiszen vele tudn√°d meg√©lni a tiniszerelem csod√°s √©s szomork√°s pillanatait.

okt. 1. 19:42
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?
 2/11 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Azt szeretném kérdezni még hogy hogy mondjam ezt el neki amit érzek?
okt. 1. 19:48
 3/11 anonim ***** v√°lasza:
83%

√Ātlagos √©rzelem√°tvitel. Egy ter√°pia akkor j√≥.

Az√©rt √©rzed ezt mert nagyon r√©g/ sose tal√°lkozt√°l m√©g meg√©rtŇĎ, figyelmes f√©rfival.

Nyugodtan elmondhatod neki, de ŇĎ neki nyilv√°n nem j√∂ssz be √©s nyilv√°nval√≥an ugyan ezt fogja mondani. Teh√°t ha elmondod az nem √©rzelmi s√≠kon, hanem ter√°pi√°son t√∂rt√©nik.

okt. 1. 19:56
 4/11 anonim ***** v√°lasza:
13%

A m√ļltkor m√©g valami 2 gyerekes elv√°lt 38 √©ves apucival volt√°l.

Ez a z√°rtoszt√°ly am√ļgy?

okt. 1. 20:33
 5/11 A k√©rdezŇĎ kommentje:
Kedves utols√≥, √©n biztos nem voltam! Te h√ľlye vagy.!
okt. 1. 21:54
 6/11 anonim ***** v√°lasza:
okt. 1. 22:04
 7/11 anonim ***** v√°lasza:
74%
Amikor al√°irtatok a papirokat a pszichologusoddal abban 100% h benne volt, ha mar nem olvastad el, hogy nem lehet a k√©t f√©l k√∂z√∂tt semmilyen f√©le kapcsolat. Sem szerelmi sem szexu√°lis. Ez a szab√°ly. Ha bevallan√°d neki, val√≥sz√≠nŇĪleg lemondana r√≥lad, mert ha kider√ľl a munk√°j√°t vesz√©lyeszteted. Felejts el ŇĎt. Keress m√°st.
okt. 2. 11:51
 8/11 anonim ***** v√°lasza:
0%
Hagyd hogy meg dugjon p√°rszor, ut√°na mehetsz.
okt. 2. 23:30
 9/11 anonim ***** v√°lasza:
72%

Ha elmondod neki val√≥sz√≠nŇĪleg elmagyar√°zza hogy ez term√©szetes √©s hogy val√≥j√°ban nem vagy bel√© szerelmes.

Seg√≠t majd t√ļljutni rajta.

okt. 5. 10:57
 10/11 anonim ***** v√°lasza:
47%

Miert lenne termeszetes ha beleszeretsz a pszihologusodba ?????

Segit majd tuljutni sajat magan??

Ez hulyeseg szerintem felejtsd el es hagyd

Szerzodes szerint semmilyen kapcsolat nem lehet koztetek

okt. 5. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!