Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a pszihológusomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pszihológusomba?? 🤐 16/L és 50/F

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mit érzek de..nagyon szeretek a pszihologusomhoz járni.❤️ Nagyon kedves meg minden. Eddig 2 pszihologusnőhöz voltam. Egyikhez se szerettem ennyire járni mint ehez a férfihez. Van hogy nap közben rá gondolok. Van hogy azt kívánom bárcsak itt lenne. Tetszik is. El tudnám magunkat képzelni hogy együtt vagyunk. Ha rá gondolok az megnyugtat.Nem tudom ha van e családja. Sokak szerint gey de szerintem ezt csak kitalálták! Mi ez? Szerelem?? Fogalmam sincs.


Légyszíves normális és őszinte válaszokat kérek, ha nem tudtok normális válaszokat adni akor ne is szóljatok hozzá! Előre is, köszönöm.



2020. okt. 1. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

Mert az ilyen ilyen folyamatoknál ez előfordul. Nem lepontozni kell hanem informálódni.

Igen ha ezt elmondja neki akkor normálisan elmagyarázza majd neki hogy pontosan miért is alakult ki nála ez az érzés és hogy nem szerelmes belé valójában.

Ez nem egy ilyen kivételes eset. Ez elég gyakori és erre fel is vannak készülve.

2020. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de velem most jött szembe. Elég durva, ez a korkülönbség hatalmas, nemtudom mi lett a vége, de szerintem biztos, hogy már nem szereted. Ezek csak fellángolások.
2022. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!