Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan lèpjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan lèpjek tovább?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Életemben először éreztem többet egy fiú iránt. Azt sosem tudtam eldöteni, hogy ő vajon hogy érez. Sokat beszéltünk mindeféléről.Suliban is amikor megölelt az nagyon jó érzés volt. A hét elején voltunk 6an az osztályból egy kiràdnulàson ahol ő is ott volt. Előtte ahogy megölelt,az volt a világ legjobb érzése. Nem tudom hogy lehet egy ölelés mély de csak ez a szó jut eszembe róla ès nagyon sokat gondolok rá. Aztán kedden mikor mentem haza a vonathoz annyit éreztem hogy valaki átölelt hátulról. Utána sem tudtam megállni a mosolygàst. A legjobb barátaim azt mondták nekem hogy még sosem tudtak így elképzelni senkivel és sajnos én is így érzem. Szeretem a gondolkozàsmódját, ahogy beszél dolgokról amennyire lelkes tud lenni meg lelkiismeretes. Nagyon boldog voltam, de nemrég megírta (ràadàsul) egy màsik lány kapcsán szintén az iskolàból, hogy a csaj elhívta randira de ő nem szeretne senkivel semmi komolyat sokáig. Ez nagyon elszomorìtott, mintha nyomná valami a mellkasom. Ha a többiek kérdeztek azt mondtam hogy örülök neki mert -1 stressz az èletemben de van hogy felkelek hajnali 3kor és ez jut eszembe vagy hogy ülök az óràn ès arra eszmélek hogy teljesen màshol járok. Nem is tudnék beszélni vele mert egyszerűen nem, a suliba is megpróbálom kerülni de elég nehéz mert ő nem érti. Nem tudom szerelmes vagyok-e de az biztos, hogy fontos nekem. Nem tudom hogyan lèpjek tovább vagy mit csináljak hogy ne ez legyen az első gondolatom felkelèsnél.

2020. okt. 1. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hihettem azt hogy kedvelhet. Válaszolni is max naponta kétszer vàlaszol mindegy mit írok neki. Nem értem egyszerűen csak így jött
2020. okt. 1. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm, nehéz. Én is kerülném, persze, de ha osztálytárs (ha jól értem), akkor lehetetlen. Szerintem itt az is benne lehet a levegőben, hogy igazából azt a lányt akarta lepattintani ezzel a szöveggel, mert igazából te tetszel neki. Csak nem akarja elmondani. És lehet tesztel téged, hogy hogy reagálsz erre, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot.

Én ugyanúgy viselkednék vele, ahogy eddig. Ölelkeznék vele és hasonlók. Közben megpróbálnék kevesebbet agyalni ezen, ugyanakkor közelebb kerülni hozzá, hátha szintet sikerül lépni.

2020. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tényleg nem akar kapcsolatot. Ő szimplán ilyen baràtkozós tipus. De igyekszem barátként nézni rá, nem is megy olyan rosszul ;))
2020. okt. 2. 17:08
 4/5 gergelice16 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mutasd ki, hogy mit érzel, ne fojtsd vissza magad. Nem kell elmondanod neki, csak a viselkedéseddel adj neki önbizalmat, ha mégis tetszenél neki. Ha egy idő után még mindig nem lépett semmit, akkor valószínűleg nem tetszel neki, így nem kell erőltetni semmit. Ha pedig tetszel neki, csak nem mer lépni, akkor jobban is jársz, ha nem lép. Szóval csak legyél nyitott, nem kell elsietni semmit! Sok sikert :)
2020. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a hét érdekes volt. Nagyon sokat ölelt meg adott puszit a fejemre viszont tegnap nagyon erősen barátzónába tett
2020. okt. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!