Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyennek álmodsz meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek álmodsz meg egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mármint hogy mik azok a képek amikről általában álmodozol (akár azzal aki tetszik, vagy csak úgy általánosságban). pl: nekem a közös zenehallgatás, idegen nyelv beszélése egymás között, beszélgetés megosztó dolgokról...stb.


Remélem értelmesen írtam le :DD Csak kíváncsi lennék, hogy kinek mi ilyenjei vannak :DD



2020. okt. 1. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mindig a meghitt pillanatok villannak be. Pl. ahogy ölelkezünk és a vállamra hajtja a fejét, ahogy egy téli estén a lámpafényben kézenfogva sétálunk, az első félénk csók...

(Bár sajnos annyira távolinak tűnnek ezek a pillanatok, hogy inkább fájdalmas gondolatok ezek, mintsem melegséggel eltöltő képek...) - de ezt zárójelbe, mert nem erre vonatkozott a kérdés.


18/F

2020. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
közös BASZÁS
2020. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es: nagyon köszike ,remélem megérte leírni ://
2020. okt. 1. 22:43
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

A közösen megélt pillanatokról szoktam álmodozni. De nem mindig ilyen extra dolgokról, teljesen hétköznapikról is pl. : kézenfogva séta, közös filmnézés, összebújás, az olyan apróságok, mint a váratlan ölelések, puszik, csókok.

Szerintem ezek a hétköznapi dolgok, az élet apró pici örömei is nagyon csodássá tudnak varázsolni egy kapcsolatot.

16L

2020. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Általában azt, hogy milyen lenne együtt élni és mindent együtt csinálni (főzni, filmezni, aludni, stb).
2020. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
mikor verem az asszonyt mert nincs itthon sör
2020. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindig szexuális jellegűek az ilyen álmaim. Miért álmodnék valami közös programról, ha az együttlét 1000x jobb? Maximum annál tudok elképzelni ilyen filmnézést, vacsorát meg hasonlókat, aki sosem élt még át igazi örömöket.
2020. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es: ezek alapján neked egy kapcsolatban a legboldogabb pillanatok szex közben vannak? direkt a tini párkapcsolatokhoz írtam, mert (bár nem tudom te hány éves vagy) a korosztályom véleményére vagyok kíváncsi


am meg 15/l szóval nem gondolnám hogy baj van azzal ha kissé romantikusabb vagyok :)

2020. okt. 1. 23:36
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
#8: Persze, hogy aközben vannak. Elég nagy baj lenne, ha nem így lenne, mert akkor tudnám hogy valami nem működik jól a testemben. Ez teljesen természetes dolog, ha "Isten" nem tette volna ilyen élvezetessé a szexet, akkor már rég kihaltunk volna. Amúgy 17/l.
2020. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: nem úgy értettem hogy nincs benne öröm, hanem hogy nekem nem az tűnik egészségesnek hogy az a legtöbb boldogságot okozó dolog. persze közel sem biztos hogy igazam van. örömmel fogadok ellenvéleményt :)
2020. okt. 1. 23:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!