Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem ennek a fiúnak? TÖBBI...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a fiúnak? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Szóval mióta együtt rakták minket Tesin azóta csak rá gondolok. Szerintetek bejövő neki ha:

kinyitja nekem az ajtot

Néz

sokat beszélgettünk

Figyel rám

Kicsit csipkelodik

Amikor valaki majdnem fellokott raszolt

Kérlek komolyan válaszoljatok!



2020. okt. 2. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ennyiből nehéz 100%ra mondani.Nekem a legjobb barátom lány,rengeteget keresem,sokat beszélek vele,ajtót is nyitottam ki neki,meg ha neki menek nyilván odaszólok valamit. Ha egy lány bejön nekem,akkor azzal is ugyanezt csinálom.


Ennyiből lehet mind a kettő.Viszont!Mióta ismered?Ha nem rég beszélgettek,viszonylag friss az ismeretség,akkor többet jelenthet a dolog.Szokott keresni,amikor már rég nem futottatok össze?Szokott hívogatni ide meg oda?Buliba vagy ilyesmikre gondolok.Tett már szexuális utalást,viccelődött ezzel a dologgal?Úgy tapasztaltam az jelzésértékű.Honnan ismered?Gondolom suli,ha tesi óra.Hány évesek vagytok?A legegyszerűbb,ha rákérdezel az egyik haverjánál,vagy egy közös ismerősötöktől említés szintén,amikor épp felé sodródik a téma.

2020. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
100%ra megmondani*
2020. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor utána járok :)
2020. okt. 2. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből úgy tűnik, hogy szimpatikus vagy neki, de ettől többet nem mondhatok biztosra.
2020. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy egy alapvetően nagyon illedelmes és figyelmes fiúról van szó (és az ennyire figyelmes fiú ritka, mint a fehér holló) vagy szimpatikus vagy neki. (De persze ahogy a kollégák is írták, nem lehet, biztosan megállapítani a dolgot.)
2020. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél azért lehet, hogy kicsit több jel kéne, de ki tudja, nincs kizárva, hogy bejössz neki. Tudakold meg valahogyan.
2020. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Szo szerint csipkelodik?
2020. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!