Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan emberrel, aki 18 éves körüli korban úgy gondolja, hogy soha sem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
én sem akartam még 18, sőt 23-24 éves korig gyereket. Az akkori párom sem, mert náluk volt válás, szegénység és azért nem. De aztán bennem felébredt hogy ez így nem normális és akkor már elkezdtem a hagyományos családmodellben gondolkodó pasikat keresni.
2020. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Férjem olyan 20 éves kora óta kijelentette, hogy sosem akar gyereket. 18 éve élünk boldog házasságban, nincs közös gyerekünk. Én sem akartam, így megvagyunk gyerek nélkül is.
2020. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze, mivel én sem akarok gyereket. A párom sem akar semmiképp, szóval nem is származott ebből semmi kellemetlenség.
2020. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
igen, még megváltozhat a véleménye
2020. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon attól függ. Ha valaki nagyon akar gyereket, és mindig úgy képzelte el az életét, hogy vannak gyerekei, akkor lehet nem kéne összejönnie egy olyannal, aki most úgy gondolja, hogy nem akar. Mármint, ha mindkét fél komolyan gondolja a kapcsolatot, szóval hosszútávra, akkor azért elég szívás, ha a 18 éves 10 év múlva se akar gyereket, de a másik igen. Mert oké, 18 éves, fiatal, változhat a véleménye, de mi van, ha nem? Szóval én pl. nem jönnék össze olyannal, aki nem akar gyereket. Én szeretnék, mindig is úgy képzeltem el, hogy lesznek gyerekeim. De ez attól is függ, hogy a másik fél miért nem akar gyereket. Nem mindegy, hogy pl. utálja a gyerekeket, és azért nem akar, vagy más okból. Mert van olyan, ami megváltoztatható, de pl. ha valaki egyenesen gyűlöli a gyerekeket, akkor halott ügy.
2020. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Pont ilyent keresek.
2020. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
nem
2020. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
18 éves korban szerintem a tinik/épphogy felnőttek jelentős része gondolja ezt, mert ilyen fiatalon, az iskolapadban vagy élete első munkahelyén minek agyaljon ilyeneken? Később simán meggondolhatja magát, mikor már stabilabb az egzisztenciája és még 15 év múlva sem lesz késő egészségügyileg a szülés/gyereknemzés. Ha meg nem gondolja, a partner mondjuk 6-7 év kapcsolat után még mindig dönthet úgy, hogy továbbáll, ő sem lesz elkésve semmivel (na persze ha nem ilyen 10 évekkel idősebb, de hát ezért nem kell hozzá képest gyerekkel összejönni).
2020. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

16 éves fiú vagyok, én sem akarok.

Bár lehet a cigányok le fognak nézni..

2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!