Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek járna velem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járna velem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ő is eléggé tanulós, pont mint én. Amikor híre járt hogy jó vagyok németből, akkor elkezdett odajárni hozzám dumálni meg napi szinten kereste a társaságom (nem, nem azért, mert házi kell neki, kitűnő tanuló). Később már nem tudtam úgy suliba menni hogy ne jöjjön oda beszélni. Egy magántanárhoz járunk és a magántanárom mondta hogy szokott neki jókat mondani rólam meg hogy gyakran kérdezi rólam, hogy hol tartok, hogy megy. Furi mert ő angolból jár hozzá, én meg németből, miért érdekli, hogy én némettel hogy haladok? Sokszor viccődik velem a srác, mikor vicces dolog történik rám szokott nézni, múltkor a barátnőimmel ültünk, ő meg odajött, mutatott egy cuki videót, de láttam hogy miközben néztük, az én reakcióim figyelte. Mikor beteg, mindig tőlem kérdezi hogy mi volt a suliban, én informálom. Még a karantén előtt 2 hétre lebetegedtem, és valamiért 1. hét végén bementem a suliba, kérdezte, hogy mikor jövök már. Mi jobban együtt vagyunk ketten, más lánnyal nincs ennyit együtt. Már írta nekem szülinapomra rímekben hogy szép vagyok meg kedves. Szerintetek,tetszhetek neki? Vagy egy barátságot lihegek túl? A srác mindenhol azt hangoztatja hogy nem szerelmes senkibe. Viszont utánam meg mindig jön.



17/L



2020. okt. 4. 16:34
A kérdező szavazást indított:
Többet érez/szeretne barátságnál
Sima baráti kapcsolat
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű.


Akire sima barátként tekintek, arról nem kérdezem körbe az egész tanári kart, hogy mi a helyzet vele. 16/F

2020. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem számodra is egyértelműek a jelek, csak az aggaszt, hogy mindenhol azt hangoztatja, hogy nem szerelmes. Szerintem ez jó jel. Tetszessz neki, de még nem szerelmes, ami teljesen normális is ennyi ismerettség után. Szerintem csak azért hangoztatja, hogy nem szerelmes, hogy ne hidd azt, hogy már foglalt a szíve.

Persze ettől függetlenül lehet, hogy bejössz neki DE nem akar kapcsolatot, csak nem tudja az érdeklődését elfolytani... Mindenesetre megér egy próbát. Esetleg ha egy barátibb beszélgetésbe elegyedtek, megpróbálhatod a lányok felé terelni a témát, rákérdezni, hogy van-e most kiszemeltje. Nem biztos, hogy ettől bevallja, hogy te vagy az, de a reakcióiból leszűrheted.

2020. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is eléggé egyértelmű


remélem megtalálod a megfelelő alkalmat, hogy közeledj hozzá


Sok szerencsét!

2020. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!