Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok! Mi nektek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Mi nektek a belső ideál, mi kellene ahhoz hogy beleszeressetek valakibe?

Figyelt kérdés
Gondolok érdeklődési körökre, álláspontokra, személyiségjegyekre. Csak kíváncsi lennék, hogy kinek mi :D

2020. okt. 5. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Sokminden lehet pozitívum.

Nekem nagyon fontos, hogy ne legyen stresszes, jó probléma megoldó képességgel rendelkezzen.

Legyen vicces, értékelje az én szörnyű vicceim, amin általában senki sem nevet.

Legyen jó összhang közöttünk, legyen nyitott felém. Nem szeretem a "rejtélyes" embereket.

Érdeklődési kör szinte mindegy. A lényeg, hogy ne szóljon bele az én ízlésembe. Maximum annyi, hogy ne legyen "motoros vagány gyerek". Azokat ki nem állhatom.

Legyen okos. Le tudjon nyűgözni, és legyen mit tanuljak tőle.

Legyen a legjobb barátom is egyben, akivel mindent megbeszélek. Tudja, hogy milyen ételeket szeretek, és hogy egyes hangulat szakaszaimban mit tegyen, segítsen.

Legyen segítőkész, ne csak felém. Ne nézzen le másokat, ne utálkozzon. Szerintem szörnyűek azok, akiket csak az utálat éltet. Lássam rajta, hogy egy jó ember.

Úgy körülbelül ennyit a belsőről. De persze sok-sok dolog van, szintén sok minden kell ahhoz, hogy beleszeressek valakibe.

2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Alapjáraton nagyon elfogadó ember vagyok, van pár hibám nekem is, viszont vannak alap dolgok.

Tudjon logikusan gondolkozni és bele tudja magát a másik helyzetébe képzelni.

Szerintem ez eléggé fontos.

Legyen okos, bár nyilván nem fontos, csak nem azt kérem, hogy a szabad idejét is tanulással töltse.

Művészetek, érték keresése meglegyen benne, tudja értékelni a tartalmat.

Lehet olyan lusta mint én :c

Lehet olyan depressziós, mint én :c


Viszont! Ha bármi problémája van, akkor engedje, hogy segítsek neki.


F

2020. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Legyen annyira belevaló csaj, hogy megszólít és ne csak mosolyogjon mint a tejbetök.
2020. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

- életvidám, mosolygós, közvetlen kisugárzás

- gondoskodó, kissé anyáskodó típus

- az enyémhez hasonló filmes -és zenei ízlés

- se túl introvertált, se túl extrovertált jellem, valahogy a kettő között legyen lehetőleg belőve

- számomra imponáló öltözködési stílus


Hirtelen ezek jutottak most eszembe.


F

2020. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Te biztos az a fajta lúzer vagy akit mindenki visszautasít, te miért nem vagy olyan belevaló?

2020. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Határozott, férfias, humoros, kedves, és kimutatja, hogy érdeklem.
2020. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aranyos nem hanyagol el sokat törődik velem és meg értjük egymást és ha lehet nem pláza cica
2020. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!