Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány, akibe nagyon beleszerettem. Már bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Azt mondta, ha bárkivel neki áll írogatni, rá 2 napra bejelentik neki, hogy szeretik, de nemtudja mit mondjon. Beszélgetek vele folyamatosan. Azt mondja, nemtudja mit esznek rajta. Mondtam neki, hogy az iszonyatos szeretet érzetét, a kedvességét. Azt mondta, csúnya, erre én, hogy nála szebb lányt még nem láttam. Amióta beleszerettem csak róla álmodok. Sose voltam még ilyen szerelmes. Hogyan adjam a tudatára, hogy mindennél jobban szetetem és, hogy szeretném ha a barátnőm lenne? Azt mondta egy sráccal alakul valami nála (lehet, hogy rám értette) nem akaraok elkésni 😪

2020. okt. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már a tudtára adtad, nem?

Meg is beszéltétek.

A jelek szerint ő nem szeret téged.

2020. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosabban, azt mondta:


"Nemtudom, erre mit mondjak, vagyis... "


És így kipontozva írva

2020. okt. 6. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt buktad.

Nem jó szerelmet vallani úgyhogy nem ismered.

Amúgy ez akkora hülyeség ezt nagyon unják az ilyen lányok, ö is megírta mindennapos.


Biztos lehetsz benne nem rád értette hogy alakul hanem arra a fiúra aki nem azzal nyitott hogy szerelmes mert jól nézz ki a csaj(effektive azért mert nem ismerik szóval ezért a többi duma)

2020. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem ismer😂
2020. okt. 7. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ismer akkor sem jó 😂...

A szeretlek meg ilyen dumát tartogasdd arra miután egy pár vagytok és a csaj többször mondta már neked 😂

2020. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neten mondtad el neki? Lett volna rá alkalmad, hogy találkozzatok és személyesen elmond? Ez a neten "szeretlek" benyögése szerintem komolytalan.
2020. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!