Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy szerelmes legyen belem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem. Ő az osztály " szépfiuja ".

Szünetekbe mindig egy társaságban vagyunk , a barátnőim szerint bír engem.


Hogy érjem el hogy belém szeressen, vagy legalább tetszek neki?



2020. okt. 7. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először azt derítsd ki, hogy te tetszel-e neki egyáltalán. Ha igen, bátran közeledj felé, beszélgess vele meg ilyen. Ki fog alakulni a kapcsolat köztetek. De ha nem, akkor ne erőltesd, mert úgysem fogsz neki tetszeni, sőt lehet, hogy jobban megutál, mert az agyára mész.
2020. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy derítsem ki?
2020. okt. 7. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarod konkrétan megkérdezni, akkor figyelj a jelekre. Tölts vele időt, hogy lásd, hogyan viselkedik a közeledben, mit gondol rólad, ugyanúgy beszélgethetsz is vele. De akár te is küldheted felé a jeleket, hátha ráharap. Próbálj meg vele (és a barátaitokkal) valami laza kis programot összehozni, hátha összejön valami. Viszont ne nagyon nyomulj rá, ne legyél könnyűvérű, mert ha így kellenél is neki, valószínűleg csak egy kalandra.
2020. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, ha az osztály szépfiúja akkor nem önbizalomhiányos, biztosan megtenné az első lépést ha érdekelnéd.
2020. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
54%

Tapasztalatból mondom....

Ne jöjj össze osztálytárssal.

Nagyon még fogod bánni...

2020. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
utolsó válaszoló: miért bánná meg?
2020. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Beszélj vele sokat!próbáld minél többet meg érinteni!és beszélgess vele interneten is amikor kedvetek van!mond például azt neki hogy mindig is vágytam egy ilyen fiúra vagy hasonló amiből le eshet neki ha van "esze"
2020. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es van valami abban amit mondasz, de ő pont ezért ilyen, hogy nem akar kezdeményezni soha, mert az "elérhetlen" látszatot akarja fent tartani


5: Ezt én is hallottam, de ez az utolsó évünk, és hát úgy is mindjárt elballagunk :/

2020. okt. 10. 06:54
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

#8

Senki sem játsza az elérhetetlent olyan emberrel aki nagyon tetszik neki. Szerintem másról lesz itt szó. Ha kezdeményezni akarsz, várd meg amíg már nem látjátok többet egymást.

2020. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

6os

Mert én is így jártam

Nyáron szétmentünk és még 1 évig nézni kell a hülye fejét

Sorry😶

2020. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!