Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek felszabadultan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek felszabadultan?

Figyelt kérdés

En mindig is az a csak akkor beszelek ha muszáj gyerek voltam, viszont most nehez elkepzelnem hogy orakat beszelek egy csajjal


Van valami tanacs vagy valami hogy mindig legyen tema, izgalmas legyen stb?



2020. okt. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egesznek a titka: egy jo barati kor.

En sem tudok felszabadultan beszelni, sot, en meg sem mozdulok nagyon, ha mas tarsasagban vagyok, de ha a legjobb baratom ott van, aki mindig tamogat es tudom, hogy nala biztonsagban vagyok, akar mennyit tudok beszelni, egyaltalan nem feszengek.

Szoval hajra, remelem sikerul felszabadulnod, tudom, hogy nem segitettem Rajtad sokat, de hatha... :)

2020. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
same, köszi JustANirvanafan!
2020. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nagyon sablonosan fog hangzani, de ha találsz valakit akivel egy húron pendültök, akkor csak úgy árad majd belőled a szó. Én is így voltam. Nehezemre esett fiúkkal beszélni, rágörcsöltem, féltem a kínos csendtől. Aztán azóta megismertem olyan srácokat, akikkel egy darab faágról is akár órákig tudtam beszélgetni. És a csöndet se éreztem kínosnak.

De hogy adjak valami "rendes" tanácsot is... Kezdj valami sablon témával. Pl suli vagy időjárás. Utána pedig olyan mint az asszociációs játék. Ő elmeséli a napját, neked pedig erről úgyis eszedbe fog jutni valami új gondolat. A lényeg az, hogy mindig mondd ki, amit gondolsz. Ne intézd el annyival, hogy "az jó".

2020. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!