Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után? 17/l

Figyelt kérdés

9 hónapig voltam együtt egy fiúval, akibe szerelmes voltam, és bár toxic volt a kapcsolatunk a végére, nem szűnt meg a szerelmem iránta. Másfél hónapja szakítottunk, a fő oka az volt, hogy több dologgal megbántott, nem látta bennem az értéket és nem volt már szerelmes belém.

Én nem tudok ezen túllépni, és bár az van, hogy idő kell, én is tudom, de pánikba esek néha.

Nem tudom hogyan leszek újra szerelmes. Mindenhonnan azt kapom, hogy ennek és ennek összetörték a szívét és már nem hisz az igaz szerelemben, vagy nem hiszi hogy újra szerelmes lehet (évekkel szakítás után)

És én nem tudom, milyen választ várok erre, csak kétségbe vagyok esve. Nem tudom, valaha leszek-e még olyan boldog mint vele.

Tudniillik jóban voltunk nagyon és amikor jó időszakunk volt épp, akkor tényleg én voltam a legboldogabb ember a földön. Ám volt számos rossz része, toxic volt mindkettőnkre nézve.

De mégis annyira rossz érzés arra gondolni, hogy ki tudja más hogy fog engem szeretni. Mi van ha mással nem tudok majd olyan boldog lenni? Mi van ha sosem találok olyat akinek hasonlóak a tervei a jövőre nézve és úgy szeret hogy én boldog tudok majd mellette lenni? Nem beszélve arról, hogy mi van ha én nem leszek szerelmes belé? Elmúlik idővel az a gátlás hogy mi van ha összetör ő is? És az a gondolat, hogy úgyis vége lesz?

Nem tudom, esetleg tapasztalatok vagy pozitív példákat tudtok mesélni?

(Első szakításom volt, nagyon szerelmes voltam és ahhoz képest nagyon komoly volt a kapcsolatunk)



2020. okt. 9. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Hozzám jössz?
2020. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod beszélhetünk. Nekem legalábbis az segített mindig szakítás után ha kibeszéltem magamból és ismerkedtem így nem éreztem annyira azt az ürességet.

De kinek mi...

2020. okt. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tanácsolhatok, felejtsd el ezt: "Mi lesz, ha nem talál rám újból a szerelem?" És ezt mindenkinek üzenem, aki sokszor ezt rebesgeti. Ez a kérdés felesleges, ha fel teszed magadnak vagy másnak a hangulatod csak rosszabb lesz. A szerelem MINDIG megtalál, ezt vésd a fejedbe, és ne bánkódj. :)
2020. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Javaslom, hogy igyál. Én minden szerelmi bánatnál ittam. De nem csak a szerelmieknél, és nem csak a bánatoknál. Igazából kb mindennap iszok.
2020. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van a témával kapcsolatban még olyan kérdésed, amire nem találod a választ akkor dobj meg egy üzivel.
2020. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Négyes válaszolón hangosan felnevettem :D
2020. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakítás után az idődet fordítsd a sulira, önmagad fejlesztésére, a barátnőkre, haverokra, hobbira. :)


Akár 70 évesen is lehetsz újra szerelmes, olyan nincs, hogy soha többet nem leszel az...

2020. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!