Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csajozzak idegennel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak idegennel?

Figyelt kérdés

Hát szóval szeretnék barátnőt, de mivel az osztálytársaim utálnak, ezért gondoltam idegenekkel próbálkozok.

Valaki segítsen légyszi!



2020. okt. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
írj rá facen csajokra hogy szia! szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni?
2020. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de én személyesen szeretnék
2020. okt. 13. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utcán ha meglátsz egy szimpi lányt próbáld meg felvenni a szemkontaktust ha rád néz mosolyogj vagy valami és ha jó a reakciója menj oda hozzá.
2020. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az interneten több esélyed lenne szerintem. Már nem azért de ha az utcán odajönne hozzam egy ismeretlen srác én biztos nem kezdenek el vele beszélgetni, ismerkedni. A neten sem biztos hogy sikerrel jársz, de ott tudsz likeolgatni neki, válaszolgatni a történeteire esetleg beszélgetést kezdeményezni. Szerintem a lányok többségének bár nem akarok mindneki nevében beszélni ez a “na akkor csapjuk bele a közepébe” dolog nem jön be. Ha random rám ír egy fiú én letiltom 😄Az utcán meg max váltok vele két szót és szinten otthagyom.
2020. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem adod könnyen magad ツ Bár meg is értem, barátnőm mesélt ezt-azt miket sikerült átélnie, hát nem irigylem a lányokat, főleg itt a gyk-n nem. Nekem is volt, hogy leírtam egy kis sztorit a múltamból, csak nemet nem írtam hozzá. 10 perc múlva jöttek a "Szia cica" üzenetek 😆
2020. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!