Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjak és szólítsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak és szólítsak meg egy idegen lányt?

Figyelt kérdés
Nekem álltalába 15:30-kor van vége a sulinak (ez az álltalába minden nap) de az egyik nap délután nem volt a tanár bent és hazaengedtek minket. És pont mivel előbb hazaengedtek ezért előbbi busszal haza tudtam menni. A buszmegállóba láttam egy lányt aki szimpatikusnak tünt, csak az a baj hogy mivel minden nap 15:30-kor végzek ezért nincs sok esélyem úgy hogy soha nincs neki akkor vége amikor nekem. Esetleg tudnátok valami tippet mondani hogy hogyan tudnám megtalálni?
2020. okt. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy merre megy a busz amelyikkel megy akkor lakóhely alapján lehet meg tudod keresni
2020. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thispain ***** válasza:
100%
Másik lehetőség: lelépsz edzésre hivatkozva egyszer korábban.
2020. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Figyu lehet rossz ötlet de: megpróbálsz valamilyen ürüggyel elkéreckedni arról az óráról (lehetőleg a megfelelő napon) és ugyanazzal a busszal mész haza. Ha meglátod azt a lányt aki szimpatikus és esetleg van szemkontaktus akkor menj oda bátran. Ne légy viszont fura: Ne kérdezősködj az elején és általános témákról kezdj el beszélni. A beszélgetés végére kérd el az elérhetőségeit. Sok sikert! :)
2020. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna esélytelen az hogy előbb elmegyek, fizetnek hogy ott legyek szóval vagy megyek egész nap vagy egyátalán nem megyek be :/
2020. okt. 14. 20:20
 5/6 Thispain ***** válasza:
Az iskola, vagy a szüleid?
2020. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Iskola ;-;

2020. okt. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!