Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsak le, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le, egy nálam (körülbelül) 2 évvel idősebb srácot? Vagy mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy van egy srác, aki reggelente azzal a busszal utazik amivel én, és egy városba is járunk iskolába, azzal a különbséggel, hogy ő 10.-es.


Már lassan 2 éve tetszik a fiú, de eddig eszem ágában sem volt megszólítani, vagy akár ráírni Facebookon (pedig az ismerősöm).

Ráadásul félek, hogy fiúnak néz, mivel rövid a hajam, és kicsit fiúsabban öltözködöm (tomboynak mondhatom magam).


Jó ötlet lenne ráírni Facebookon?

Ha igen, akkor mivel kezdjem? Hogyan ne legyek nyomulós?


Ha akár arra vetemednék, hogy leszólítsam, akkor mivel kezdjem? Mi legyen az indokom arra, hogy leszólítottam? Mit tegyek, hogy ez az egész ne legyen kínos?



Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat!🖐️



2020. okt. 14. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele a buszon, ha észreveszed, hogy ő is figyel néha, akkor szupi. De amúgy a pasiknak jobban bejonnek a csajos csajok, nem a tomboy félék :D most nem téged akarlak kritizalni, mert semmi bajom vele, hogy nezel ki, hanem csak ha esetleg nem vagy az esete ez is lehet egy szempont. Én mindenkepp szemezest javaslom éz ha minimálisan is vevő rá, akkor esetleg odamehetsz hozza :D ha van batorsagod.
2020. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Hívd el borozni.
2020. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz. Kitalálsz egy kérdést, valamiben segítséget kérsz stb és utána elkezdhettek jobban chatelni stb.
2020. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!