Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak? Tö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én egy bisex srác vagyok. Van az osztályomban egy srác aki tetszik. Én úgy vettem észre hogy ő is szeretne valamit tőlem. Mindig keresi a társaságomat meg egyszer úgy köszönt el tőlem hogy: jó éjt.

Amikor az osztálytársaim b@szt@tn@k mert bisex vagyok akkor ő is ritkán beszáll hozzájuk. Mondta egyszer nekem hogy a reklámban szereplő férfit le sz@p@m én erre rávágtam hogy téged. Erre ő nem hogy került hanem még közeledett is kicsit meg órán még bámult is. Meg tesi órán mindig mellettem áll ha valami feladat van. Szerintetek hogy kérdezzek rá nála hogy szeretne-e valamit velem?



2020. okt. 15. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóban. Kérdezd meg tőle.


Egyszerű,de bátorság kell hozzá!

2020. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megis kédezed akkoe is csak tagadni fogja
2020. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# Azt tervezem hogy megkerdezem. Csak attól félek mivan ha valaki meghalja mit beszélünk.
2020. okt. 15. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez van, vállalni kell

Vagy ha nem mered vállalni ezt,megse kérdezd :(

(#1es vagyok)

2020. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem biztos a szexualitásában, nem fogadta el önmagát, akkor valszeg ki fog hátrálni... Szerintem szeretne többet tőled, kíváncsi, de mivel még nem biztos magában, nem meri felvállalni.

De én ettől függetlenül rákérdeznék. Most mit veszíthetsz? Csak akkor mondhat "igent", ha rákérdezel.

2020. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele de azt nem kérdeztem meg hogy akar-e valamit velem de biztos hogy meleg vagy bisex. A viselkedés alapján azt mondták a többiek.
2020. okt. 15. 15:27
 7/7 anonim válasza:

Végül mi történt🥺

Uuuuu nagyon szurkolok hogy valamiii joooo

2020. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!