Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem annak ellenére hogy szájba térdeltem?

Figyelt kérdés

Judo-zok és van egy fiú az edzéseken. Régóta tetszik, de nem igazán figyel rám. Valójában észre sem vesz :D...

Az egyik küzdelemben összeállítottak vele, hát gondolhatjátok össze-vissza bénáztam és egyszer csak eldobott, én pedig rosszul estem, aztán....szájba térdeltem. Elég gáz volt. Legszivesebben elástam volna magam. Elég elkeserítő a helyzet szóval gondoltam kikérem a véleményetek :D



2020. okt. 16. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Milyen idős vagy? És mióta tudod, hogy meleg vagy? És az egyesület hogyan viszonyul az ilyen dolgokhoz? Ő is vonzódik a fiúhoz?
2020. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ha mostanában történt akkor kérdezd meg legközelebb tőle, hogy hogy van, mi lett a szájával. Kérj tőle bocsánatot, aztán kérdezd meg lenne-e kedve meginni valamit. Aztán majd alakul :)

Sok sikert!

2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a kèt erő kiüti egymást szóval nem ajánlom hogy ilyen pasival járj xd rosszabb fàjdalmasabb ütések lehetnek a kapcsolatba xd legközelebb pofàn tèrdeled ha ezt igy kell xd utàna garantàltan sirni fog.
2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy van vegyes dzsúdó is, ha te lány vagy, akkor bocs!

De nem ezen az eseten fog múlni a kapcsolat. Szép is lenne.

2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:
89%

Nos legalább már tudja mire számíthat ha nem ér haza 11-re a haveroktól... XD XD XD XD

Mivel pasiból van ezért már csak önérzetből sem fog ezen besértődni szóval ktlem, hogy ezen múlna a dolog.

2020. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy lány vagyok 😅 (16)

De köszönöm a válaszokat

2020. okt. 16. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik egy lány és megüt véletlen az még nem fog semmin se változtatni. Volt már rá hasonló példa, csak én egy hatalmasat estem betonon. Nem szándékos volt, nem győzött bocsánatot kérni, ott helyben azért az örömtől nem repdestem... de nem is volt különösebb okom haragudni rá. Valahogy ha valaki tetszik és úgy okoz fájdalmat az "kellemesebb", elviselhetőbb. Nálam ez nem jelentene gondot, viszont fogalmam sincs, hogy ő miként vélekedik. Túl komoly baja feltételezem nem lett. Én amúgy se vagyok egy túlzottan haragtartó típus.


Egyébként ha eddig volt esélyed nála valószínűsíthető, hogy ezentúl is lesz. Sőt van aki filmszerűen hasonló esetek hoznak össze! De úgy néz ki ez már elmaradt :D

2020. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én azért megmondanám neki, hogy ez csak figyelmeztetés volt, hogy tudja, mire számítson a jövőben, ha nagyon elszemtelenedik.

:-D


Na szóval ebből ne csinálj gondot, nyilván ő is tudja, hogy nem volt szándékos. Küzdősportban előfordul ilyen. Ha bocsánatot kértél, és ő ezt elfogadta, akkor ez nem fogja befolyásolni az egyébként kialakuló kapcsolatotokat. (Sőt, ha esetleg összejöttök, ez egy örökké emlegetett téma maradhat - ez mind csak tőletek függ.)


Sok sikert, csajszi!

2020. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért tuti kérnék legalább egy gyógycsókot a randi végén ha összejön a srác helyében tőled... :D
2020. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!