Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem gáz a "kiszemelted" felől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz a "kiszemelted" felől érdeklődni egy barátjánál?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy én is tetszem neki, valószínűleg beszélt már rólam egy barátjának is.

Nem lenne kicsit "érdekes" ha rákérdeznék a barátjánál, hogy beszélt e neki valami velem kapcsolatosat? Vagy ez kicsit túlzás?


19/F



2020. okt. 16. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túlzás lenne. de csak szerintem, lehet nem így van.

szerintem érdekesebb, ha figyeled, aki bejön és következtetsz. ha odamész a barátjához h

Mondott rólam valamit?

És ő azt valaszolja mi nem? miert gondolod? az neked ciki és rossz. lehet bejössz neki és akkor azt majd érezni fogod, hidd el.

ha sokszor pillant rád, keresi a társaságod, minél többet érintkezik veled(lehet az egy éppenhogy kézérintés), az jó jel. viszont ennek ellenkezője is lehet egyfajta módszer, ha éppen egy visszahúzódó típus.

2020. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de 99%, hogy el fogja mondani a kiszemeltednek. A lányok már csak ilyenek. És ebből két lehetőség születhet:

1. Tényleg bejössz neki, ez esetben még vár egy kicsit, mielőtt lépne. Így nem fogsz észrevenni semmit.

2. Már másnap közli veled, hogy "Bocsi, de...".


Tapasztalatból mondom, nekem az utóbbi jutott...

2020. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!