Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Később megfogom bánni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később megfogom bánni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel osztály társak voltunk most pedig évfolyam társak vagyunk. 8. végére nagyon jóban lettünk (egyszer elkisértem bevásárolni). Kezdtem bele szeretni de sosem éreztem azt, hogy ő ezt viszonozná (bár akkor együtt volt valakivel de ezt csak később tudtam meg). Egész nyáron nem beszéltünk bele törődtem, hogy ebből nem lesz semmi. 9.-ben mikor első nap találkoztam vele akkor kezdtek visszatérni a régi érzések. Azóta eltelt 1 év néha lemondok az egészről néha meg reménykedem, hogy mégis lesz valami. Ez az egész az őrületbe kerget.

Ezért szeretek is meg utálok is vele időt tölteni mert élvezem a társaságát de ott van bennem, hogy ebből semmi sem lesz.

Szerintem nagyon gáz lenne elmondanon neki, hogy már 2 éve szeretem mert érzem,hogy nem viszonozza. Ezáltal meg nagyon gáz lenne a közös ismerőseinkel beszélgetnem és van egy csúnya tapasztalatom, hogy milyen elmondani egy barátnak, hogy szereted.

Szóval szerintetek vala megfogom bánni, hogy nem tettem semmit?

(köszönöm ha végig olvastad!)

16f 16l



2020. okt. 16. 22:03
 1/3 Thispain ***** válasza:
100%
Ha semmit sem tettél, azt nagy valószínűséggel igen. Ha a barátaidban, vagy közös ismerőseidben nem bízol 100%-osan, akkor velük ne beszélj erről, vagy csak rád nem mutató utalásokat használva, viszont a lánynak megemlítheted. Lehet, hogy lesz belőle valami.
2020. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyszer már volt egy ehhez hasonló dolgom akkor elmondtam a lánynak az egész osztály megtutta, majd iskolát váltott és egy ideig azt hittem hogy csak miattam ment el ennek pedig még mindig érzem a hatását a szerelemhez való viszonyulásomban.
2020. okt. 16. 22:42
 3/3 Thispain ***** válasza:
100%

Hogyan kezelték?

Most is ugyanabban az iskolában vagy?

2020. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!