Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tanácsokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú, aki nekem már (lassan) 2 éve felkeltette az érdeklődésem, és már be is jelöltem Facebook-on, és vissza is jelölt. A fiú valószínűleg csak látásból ismer, és én is csak látásból ismerem, illetve az a bizonyos fiú ismeri az unokatestvéreimet, és néhány ismerősömet is. Eddig minden barátom (akinek elmondtam ezt) azt mondta, hogy menjek oda, és beszélgessek vele, de sohasem mertem odamenni.


De most elhatároztam azt, hogy őszi szünet elején (csütörtökön, délután) ráírok.

Valószínűleg, csak simán ráköszönök majd egy "szia"-val (és gyanítom, ugyan ezt fogja válaszolni). De ha megakad majd a beszélgetés, akkor mit tegyek?


A srác 16 éves, és mivel nem vagyok egy szociális ember, nem nagyon tudom, hogy a 16 éves fiúk többségét mi érdekelheti.

Van bármi ötletetek, hogy mire kérdezzek rá, vagy milyen témában kezdjek majd vele beszélgetni, lehetőleg úgy, hogy ez senkinek se legyen kínos/kellemetlen?

És miket ne írjak majd (mivel nem szeretnék ragadós/nyomulós lenni)?


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 17. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezdj az általános dolgokkal pl van tesód, kutyád, macskád,egered? sportolsz-e vmit? stb a bezsélgetés el fog indulni magától pl:

te sziaa

ő szia/hello/szeva stb

vagy rákérdez h hogy vagy /ismerjük e egymást stb

ha nem akkor kérdezz rá és mizu veled?

ir vmit

és akkor ezzel elkezdtétek

FONTOS: figyelj oda, hogy ne iirj sokat magadról pl jaj képzeld a kutyámnak a macskájának anyósa lement a patkányokhoz és jaaaj képzeld, hogy nem tért vissza kajával és akkor a kiscica éhes volt aki a kutyámnak a macskájának a testvére (ez csak zagyvaság de érted mire gondolok) mert erre nem tud mit válaszolni pl, az jó/ahaa-és ezzel azt hiszed, hogy nem érdeklődik irántad, megunt stb. közben nem, csak erre nem feltétlen tud mit válaszolni.

2020. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1 es vok

nyugodtan legyél lazább, nem tudom milyen srác de az én exeimnek az jött be h laza vagyok. lehet ez nem a te stíusod. ha nem akkor legyél önmagad:))

2020. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!