Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (Hogy) mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hogy) mondjam meg neki, hogy szívesen látnám a természetes hajszínét?

Figyelt kérdés

Tehát tetszik nekem egy lány és még nem jöttünk össze, de ő mindig szőkére festi a haját. Persze így is szép, és tudom, nem szabhatom meg hogy mit csináljon, de én szívesen látnám festék nélkül (is).


Nem akarom megbántani és az esélyeimet tönkretenni vagy furán hangozni, de szerintetek hogy mondhatnám neki ezt el? Valahogy úgy gondoltam, hogy ha majd még közelebb kerültünk egymáshoz, akkor majd teszek neki megjegyzéseket hogy milyen szép és akkor valahogy hozzá fűzném hogy biztos jól állna neki a természetes hajszíne is. (Nem tudom jó ez, még milyen ötletetek van?) Mert egyenesben megkérdezni hogy miért festi, és hogy nyugogdtan hagyja meg a hajszínét ahogy van, az szerintem nem alkalmas.



2020. okt. 18. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés közben arra terelném a témát, hogy milyen csinos.

"Ez az eredeti hajszíned? Elképzeltelek, milyen lehet az eredeti."


Kedvesen, nem bántóan, nem azt sugallva, hogy neked így nem tetszik.

Csak a kíváncsiságodat kifejezve. Még az is lehet, hogy egyszercsak

megjelenik a természetes színével.

2020. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Össze se jöttetek, de már meg akarod változtatni. Nem sok jövőt jósolok ennek a dolognak.
2020. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1es legtöbbször azért látszik, hogy festve van, ezért az én esetemben sajnos ezt a mondatot nem tudom használni, de amúgy jó


köszi

2020. okt. 18. 14:27
 4/8 A kérdező kommentje:

2es tudtam hogy nem tudom teljesen egyértelműen megfogalmazni: nem akarom megszabni, hogy hogy nézzen ki vagy ilyesmi, így is el tudom fogadni, sőt, nagyon boldog lennék, ha összejönnék vele


csak annyit szerettem volna, hogy valahogy megjegyezzem neki, hogy szívesen látnám a természetes hajszínét (nem tudom hogy miért festi, az is lehet, hogy azt hiszi hogy nem szép vagy közönséges a hajszíne, ha így van akkor utána még persze azt is kihangsúlyoznám hogy az mennyire szép)

2020. okt. 18. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne mondd meg neki. Még össze sem jöttetek, lehet, hoyg félreértené.
2020. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, igen, talán várnék, míg összejövünk
2020. okt. 18. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajkiengedéssel voltam így. Van egy lány akinek mindig kontyban volt a haja. Egyszer kiengedte és mondtam, hogy mennyire jól áll neki és szerintem nagyon vonzó. Azóta úgy hordja a haját :) Úgy néz ki hamarosan mondhatni együtt leszünk és nem sértődött meg. Amúgy meg, ha szeretne neked tetszeni, és ha mondod neki valahogy felvezetve udvariasan, akkor lehet nem fogja festeni a kedvedért. :)
2020. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez tetszik neki,fesse így.

Ha nem tetszik keresni kell mást,aki megfelelő neked 100%ig,de nem fogja csak azért lenöveszteni a haját,hogy neked jobban tetszen akár együtt vagytok akár nem.

Szerintem fordított esetben neked sem tetszene,ha megjegyezné hogy növeszd meg a hajad fenékig érőre,mert neki az tetszik.

2020. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!