Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan foagadjam el az igazságot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan foagadjam el az igazságot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe már 2 éve szerelmes vagyok de ő ezt nem tudja. 1 éve jöttem rá ez egy oldalú de azóta sem tudom megbékéltetni magat azzal, hogy ez az egész reménytelen. Néha elfeljtem ezt az egészet de aztán meg feltámadnak az érzelmek, főleg azért mert évfolyamtársak vagyunk és mert barátok vagyunk.

Tehát a kérdésem az, hogy hogyan tudnám végre elfogadni, hogy ebből nem lesz semmi?



2020. okt. 18. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Keress mást.
2020. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ő nem szeret akkor ne erőlködj! Hidd el nem éri meg.

Keress valami hobbit, nézz filmeket, kezdj el edzeni, gyúrni, olvass sokat stb.

Majd találsz olyan lányt, aki viszonozza majd az érzéseidet.

2020. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van hobbim minden nap edzésre járok, sorozatot nézek szabadidőmben de mégse megy.
2020. okt. 19. 15:36
 4/4 Randomcsajxxx ***** válasza:

Figyelj.Alapvetően én is azt mondanám,hogy majd találsz egy másik lányt.Ugyanakkor így,a gépe előtt ülve,ez primitíven egyszerűnek hangzik.Pedig nem az.Tudom,hogy rohadt rossz,tudom,hogy nem könnyű pikk-pakk

elfelejteni valakit.És nem is mondom hogy azt tedd.Én nem látlak,a lányt sem látom,de ha TE úgy érzed,érdemes valamit kezdeni a szituációval,akkor igenis foglalkozz vele.Viszont,ha kilátástalan a helyzeted,ne gebedj bele! Hajrá :).

Üdvözlet: egy lány,aki fölöslegesen okoskodik :D.

2020. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!