Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Teljesen kivagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Na szóval volt egy fiú az életemben majdnem két évig akivel pár hónappal ezelőtt szakítottunk,pontosabban én.Eleinte sem volt vele felhős és rózsás kapcsolatom mivel nem egyszer megcsalt de én megbocsájtottam neki igazából az egy eléggé mérgező kapcsolat volt. Nekem betelt már a pohár,szakítottam vele, de van Hogy a mai napig hívogat. Na én azt hittem hogy továbbléptem rajta,így bele keztem egy kapcsolatba. Azt hittem hogy megfogom szeretni ezt a fiút,így adtam neki egy esélyt de sajnos ahogy egyre egyre többet találkoztunk ő már belebonyolódott a szerelmi részébe. Tényleg szeret többször is elmondta én próbáltam ezzel a fiúval többször is szakítani de nem megy, egyszerűen nem engedi hogy szakítsak vele mert túlságosan kedves és én sem akarom annyira nyersen kifejteni a véleményem és megbántani. Na de hogy ettől a sráctól rendesen undorodom,mint ember nagyon kedves de nekem egyáltalán nem menne a kapcsolat és ő már tervez előre. már gyerek neveket neveket meg ilyeneket tervezget és egyszerűen amikor csak tehetem nem veszem fel a telefont de közben magamat ostorozom, mivel próbálom szeretni de egyszerűen nem megy és már rájöttem hogy veszett ügy. Közben arra is rájöttem hogy nem teljesen léptem túl a volt fiúmon és azon is magamat kaptam hogy hasonlítgatom az exemhez ezt a jelenlegi fiút. Van még egy gond, rettentő nagy bűntudatot érzek amiért ezt a jelenlegi fiút orálisan kielégítettem amit még senki másnak soha soha nem tettem meg de nagyon bánom. Igaz hogy eléggé erőszakos volt a fiú de valahol én is benne voltam az egész be de amint hazaértem csak sírni tudtam hogy mit tettem, és hogy ez így nem lesz jó. Kb. egy hete megpróbáltam teljesen megszakítani vele a kapcsolatot többször leírtam egyébként neki hogy nekem ez nem megy nem állok készen egy kapcsolatra,ő nem értette meg és zaklatott mások telefonjáról hívogatott fogalmam sincs hogy tudnám kitörölni az életemből. Kérlek segítsetek!

18/L



2020. okt. 21. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen szakítsd meg vele a kaocsolatot. Telefonszámot tudsz váltani, így hívogatni se tud. Zárd le teljesen.
2020. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet mondani kedvesen is azt, hogy bocsi, de ennek vége. És tedd meg, mindenképp, minél előbb.


(És kérlek, figyelj a fogalmazásra! Ezt szörnyű kín volt olvasni.)

2020. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kolléga is írja, minden kommunikációs csatornát zárj el vele.

Beszélj erről a barátaiddal is, hogyha személyesen próbálna megkeresni, ők is tisztában legyenek a helyzettel és tudjanak neked segíteni.

2020. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le a kapcsolatot. A régi pasiddal is ugyanezt kell tenned fejben. Most egy ideig koncentrálj önmagadra. 18 vagy, vagyis most érettségizel majd, úgy hogy arra fókuszálj. Tanulj, élj a hobbidnak, barátoknak. :)


Majd a főiskolán/egyetemen, vagy munkahelyen ha dolgozni szeretnél úgyis megismersz egy rakás új embert.

2020. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét pasit építsd le, egyik se tűnik megfelelőnek.

Az orállal meg ne foglalkozz, örülhet, hogy megtetted neki, búcsúajándék. Ha nem eröszakoskodott, akkor nem kellene ezt ilyen traumaként felfogni.

2020. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!