Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi akart lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Ma délután szokásosan kijöttem az iskolából(szakközép), és mentem a buszmegállóhoz, és játszottam telefonon a szokásos játékokat. Aztán kB 5 perc múlva odajön hozzám egy kB velem egykorú lány(+-1 év), és azt mondta nekem, hogy mióta meglátott, tetszem neki, mekérdezte hogy hívnak, melyik iskolába járok, és kérdezte, hogy tetszem-e neki. Viszont Én alig tudtam valamit válaszolni, mert az egész hírtelen ért, és azt mondtam, hogy nem tudom. Erre ő meglérdezi, Hog miért vagy ilyen szemtelen, mire Én azt mondta hogy bocsi, de így hirtelenjében nem tudok mit mondani, és elment.

Ezt most tényleg komolyan gondolta, vagy csak kamuzott, mert nekem kicsit furcsa, mert szerintem elsőnek a fiúnak(nekem) kell kezdeményezni, nem pedig lánynak


2020. okt. 22. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer ilyesmi, és annyira el voltam gondolkodva, hogy leblokkoltam, pedig nekem csak köszönt egy idegen csaj, aztán várt 1-2 másodpercig és elrohant. Nekem nem is jönnek be a mindenkire nyomulós és ennyire extrovertált lányok, szóval nem bántam, de azért most is rossz érzés, hogy megbántottam. :D
2020. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne feltétlen a fiúnak kezdeményeztnie? Te nem kezdeményeztél, ezért ő megtette helyetted.
2020. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És neked tetszik? Azonnal lépj felé és kérj bocsánatot
2020. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor beszéld meg vele :D Megmondod, hogy nagyon el voltál gondolkodva, bocsánatot kérsz
2020. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor ez nem kamu? Mert nekem kicsit furcsa
2020. okt. 22. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a kérdezőnek írjátok akkor jogos, ha nekem (1. válaszoló) akkor világi baromság, mivel a csaj nem volt szingli, bár feltételezem, hogy ez sem. Az ilyen típusú lányok sosem ragadnak meg egynél, az 100% biztos. :) Szóval ennek tudatában alázkodj bocsánattal nála.
2020. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, igazatok van, de kB 20% esély, hogy megint találkozzak vele.
2020. okt. 22. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod-e a nevét? Keresd meg facen
2020. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem egy egyértelmű jelzést a lány, az a baj, ha meg ad, akkor az? :D Én irigylem, hogy volt ilyen bátor a lány, bár ha te még sosem láttad őt, megértem, hogy nem tudtál hirtelen mit reagálni rá. De ő meg valószínüleg úgy vette ki a szavadból, hogy nem tetszel neki.
2020. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szórakozott, vagy nagyon tudatlan lány. Neh bocsánatot kérj, ne legyél papucs ember. Semmi indokod rá. Nem tudtál mit mondani hirtelenjében, és nem is kell, attól még hogy ő akarja. Mia...
2020. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!