Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még csak most kezdődött a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak most kezdődött a kapcsolatunk, de máris azt mondja hogy ő így nem érzi jól magát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt és én nagyon szeretem őt, és állítólag ő is engem viszont tegnap óta arra lettem figyelmes, hogy elhanyagol engem, ha én nem lépnék akkor nem történne semmi. Gondoltam hogy ezt meg is kérdezem tőle, hogy miért van, annyit felelt hogy minden éjjel sír mert nem tudja eldönteni, hogy mi legyen, és azt mondta hogy "nem szeretne megkötve lenni, nincs ehhez hozzászokva, túl fiatal" meg minden ilyen mellébeszéléseket de én nem értem, hogy miért. Semmit nem tettem azért, hogy ez így legyen én mindig amikor tudtam vele voltam. Szerintetek mi a valós indok és mit tegyek?

2020. okt. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen helyzetek miatt érzem azt,hogy nincs is szükségem kapcsolatra... :(


Akkor kicsit lassulj le vele kapcsolatban, nem kell mindent "lépni"

Lehet hogy hirtelen és túl sok neki ami történt köztetek, és még nincs ehhez elég érett. Lehet hogy igaz,amilyen mellébeszéléseket mondott, de lehet hogy nem. Nem tudom kitalálni,mi baja lehet...de nevetséges és elszomorít :(

2020. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is ilyen volt az első kapcsolatom még 6 éve és szakítás is lett a vége, ne fuss utána és ne is zaklasd tapasztalat... Hagyd, hogy eldöntse mit akar, ha erölteted annál rosszabb lesz és mégjobban eltaszítod magadtól.
2020. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem vagy tényleg nem vagytok egymáshoz valók, vagy csak kezdeti sokkhatás érte. Nehéz eldönteni.
2020. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Két hete, Istenem! 😁😁😁
2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!