Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lesz még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz még valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már egy éve bejön. Én ezt közöltem vele kb 1 hete és konkrétan nem reagált rá semmit. Egy egyenes választ nem kaptam. Mikor rákérdeztek a barátnőim a dologra akkor bocsánatot kért tőlem. Azóta beszélgetünk meg hasonlók de minden a régi. Én nem akarok szimplán a barátja lenni. Vajon ezt megértette?

Túlságosan gyerekes még és ezt nem úgy mondom mintha én nem lennék az de ő már tényleg egy másik szint. Mémeken és játékokon kívűl nem tud semmiről beszélgetni. Nagyon aranyos meg hasonlók de ha lányokról van szó akkor sötét.

Az lenne a kérdésem hogy valaha elérem hogy velem is foglalkozzon? xD

Illetve hogy kinövi ezt a gyerekes hozzáállását a dolgokhoz?

16l



2020. okt. 23. 21:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De ez nem az egész személyiségét írja körbe. Most pl ha egy ember egésznap játékokról beszél meg mémekről akkor az azt tükrözi hogy ez az érdeklődési körének egy része de azt nem írja le hogy a másik fele a személyiségének milyen.

Most hogy valaki megértő e az nem biztosan abban nyilvánul meg hogy miről beszélgettek de elismerem hogy egy bizonyos részen igazad van mivel annyira tényleg nem ismerem hogy napi szinten elárasszam a hülyeségemmel de annyira már igen hogy megítéljem hogy tetszik e a személyisége vagy nem.

Véleményem szerint csak azért lenni valakivel ahogy kinéz hülyeség mivel egy idő után úgyis rájössz hogy szar a személyisége vagy nem.

2020. okt. 24. 18:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Tíz év múlva talán már nem lesz ilyen gyerekes.
2020. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!