Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelednek valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednek valaki felé, aki azt hiszi, hogy utálom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimban, egy évvel alattam jár. Én 17 vagyok. Tavaly nagyon próbált közelíteni felém, de kicsit megijedtem tőle és nem igazán kezdeményeztem utána már beszélgetést vele. Nagyon aranyos lány, talán egy kicsit tetszik is, de nem tudom nagyon kezelni az érzéseimet ilyen téren. Most mintha kerülne, szerintem azt hiszi, hogy utálom, mert kicsit én is kerültem a tavalyi évben. Nem tudtam, hogyan reagálni a közvetlenségére, a tekintetére.

Hogyan kezdeményezzek egyáltalán beszélgetést vele, hogy ne higgye, hogy én is kerülöm? Mondjuk igazából sokszor kerülöm, szinte már tudat alatt.

Múltkor, amikor bementem az osztályukba valamiért, akkor is mintha olyan tekintettel nézett rám, mintha várt volna valamit. Néha úgy érzem bocsánatot kéne kérnem tőle... Lehet bűntudatom van, mert sokszor olyan elutasítóan viselkedtem...? Nem tudom, de ez is zavarba hoz vele kapcsolatban. De szeretném ezt orvosolni és újra beszélgetni vele, de nagyon kellemetlennek érzem ezt a szituációt és vele is nehezen beszélek, nagyon sokat szokott nézni közben, lehet ez az oka vagy valami más.


2020. okt. 24. 03:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Közelednek* bocsi, elírtam
2020. okt. 24. 03:08
 2/5 A kérdező kommentje:
Aaaaa hülye autocorrect :(
2020. okt. 24. 03:10
 3/5 anonim válasza:
100%

Miért ijedtél meg tőle? Szerintem, az ilyen szitukban az működőképes lehet, hogy szerzel valami számára is hasznos infót valamelyik tárgyból/tanárról és megosztod vele. Pl. mondjuk a kisérettségi lebonyolításával, metódusával kapcs., vagy esetleg egyes tanárok preferenciájára/feleltetési/dogaírási szokásaira vonatkozóan. Pl. az irodalomtanár főleg a verselemzéseket kéri számon. Ha van valami sulis esemény/rendezvény, és elképzelhető, hogy érdekli, akkor felajánlhatod neki, hogy csatlakozzon. (Tudom, vírushelyzet, de bármi lehet. Akár haverjaiddal is szervezhetsz egy hétvégi kirándulást vagy bármit az órák után).

Esetleg még ami eszembe jutott, hogy akár jegyzeteket, vagy hasznos honlapokat is ajánlhatnál neki, ami segíti a felkészülését/bevenni valami közös fb-csoportba, ahol megosztjátok a tapasztalatokat.

Aztán ha alapvetően pozitívan viszonyul hozzá, akkor majd lassan akár beszélgethetnétek is/elhívhatod kávézni vagy vmi ilyesmi.

2020. okt. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mond el neki. Az őszinteség a legjobb.
2020. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valahogy hozz ki eg olyan helyzetet, hogy csak ti ketten vagytok, és akkor kérhetsz tőle bocánatot, és elmondhatod, hogy mit érzel iránta


addig is próbálj aransyos hozzá lenni, és arra utalni, hogy tetszel neki, vagy hogy legalábbis egyáltalán nem utálod


Sok sikert!

2020. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!