Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti csak poénból megpuszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak poénból megpusziltok egy lányt vagy szokott mögöttes jelentése is lenni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Imádok hülyéskedni, ilyen vagyok, de ebben semmi "poén" nincs, szóval nem.
2020. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ebben nem látom a poént, így nem
2020. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mivel mások érzelmi összezavarását nem tartom poénosnak, így esélytelen.
2020. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem is pusziltam lányt ember 😂

20/F

2020. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neem, semmiképp. Csak akkor, ha már alakul valami köztünk.
2020. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sztbali ***** válasza:
100%
Poénból nem. Születésnap és névnap esetén kis ajándék mellett két puszi és ölelés. Mögöttes jelentése nincs ennek.
2020. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KriszATüzes válasza:
100%
Nem tudom ki hogyan van ezzel , de én nagyon ritkán ölelek meg valakit , nemhogy megpusziljam ... szóval az akivel mégis megteszem az a személy sokat jelenthet számomra
2020. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mögöttes?Soha.A jelentés mindíg a fronton van.
2020. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Noha ez személyiségfüggő is, de azért szerintem elég ritka, hogy egy fiú a semminél több érzelmi többlet nélkül lányokat pusziljon. (Persze kivéve, ha köszönésről, szülinapról, ilyesmiről van szó.)

Sok esetben az ember játszik, próbálkozik. Tudod, hátha valami visszajelzés érkezik. Én biztos csak olyat puszilnék játékból is, aki iránt már valamekkora tetszés van kialakulóban.

2020. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!