Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így könnyebb lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így könnyebb lenne?

Figyelt kérdés

Könnyebb lenne a szerelmi ügyek kezelése ha lenne olyan akivel tudnék erről beszélni? Egyáltalán nem érzem azt, hogy bármelyik barátommal tudnék erről beszélni mert velük sosem beszéltem ilyen személyesebb dolgokról (meg annyira nem is bízok bennük már annyira de ez lényegtelen).

Szóval könnyebb lenne az ilyen dolgok kezelése ha lenne valaki akivel tudnék ilyenekről beszélni?

16f


2020. okt. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem
2020. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Nekem sincs kiről beszélnem ilyenekről... De nagyon jó lenne, már csak az is, ha két olyan szerencsétlen, mint te meg én beszélnénk róla.
2020. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Könnyebb, de figyelni kell arra is, hogy nem kell szemetesnek nézni a másikat.
2020. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt csak te tudhatod, hogy jobb kibeszélni, vagy inkább megtartani magadnak. Én speciel nagyon régóta nem beszéltem a szerelmi ügyeimről senkinek, mert nincs rá szükségem.
2020. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen jobb. Nekem legalábbis jó volt hogy elmondhattam a dolgaimat pár megbízható fiú és lány barátomnak.

16/f

2020. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Én se tudom senkivel sem megbeszélni az ilyeneket 17l. Ha gondolod nekem írhatsz
2020. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Ha gondoljátok én is meghallgatom a bajotokat. Szívesen segítek :)
2020. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!