Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha valaki így szólítana meg titeket?

Figyelt kérdés

-"Szia. Nem bánnád, ha megírnám neked a világirodalom leggyönyörűbb szerelmesversét?"


Egy számomra tök ismeretlen lányról lenne szó, akit az utcán vagy a bevásárlóközpontban leszólítok.



2020. okt. 26. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább behazudnám, hogy van barátom 😅
2020. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem miért itt kérdezgeted és miért nem valósítod meg. Fogsz egy kamerát és élőben streameled, vagy ytbra felrakod a 100 lánnyal való megbeszélést. Itt senki nem fog neked olyan választ adni, ami hiteles lenne. Sokkal jobb lenne neked is és másoknak is, ha a fentebb említett dolgot megmernéd lépni. Azt, hogy beégsz a csajok előtt élőben vagy net előtt, az senkit nem fog érdekelni, nézettséged lesz, és követő bázisod is ha gyakran csinálod ezt.
2020. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

xD


De nem úgy értem. Én költő vagyok és vannak ilyen spontán indíttatásaim, és ezekkel nem fűzni akarok, hanem egyszerűen csak írnék egy verset

2020. okt. 26. 18:58
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy tök ismeretlen ilyet mondana, az elég ilyesztő lenne. Igyekeznék tőle minél hamarabb minél messzebbre kerülni.
2020. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
*Ezt az 1-esnek írtam
2020. okt. 26. 19:00
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

#4 vagyok


Jesszus, bocs a helyesírásért :/

2020. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4


Na, erre voltam kíváncsi. Hát igen, jogos, de ezen nem változtathatnak a körülmények?

2020. okt. 26. 19:01
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

#7


De, nyilván minden helyzet más, előfordulhat, hogy bizonyos esetekben másképp reagálnék. És ha nem fűzni akarsz valakit, csak verset írni, akkor ezt már az elején mondd el, úgy egy kicsit azért más a helyzet.


Bár én valószínűleg így is leráználak, nagyon introvertált vagyok, nem szeretem az ilyen helyzeteket. Bocsi. :)

2020. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8


Megértem xD

2020. okt. 26. 19:20
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Én alapból egy romantikusnak típus vagyok, viszont ez nekem se tetszene. Egyrészt számomra ez erőltetettnek hat, nem is ismer az illető, azt meg nem szeretném ha csak a külsőmről írna, őszintén szólva. Plusz lehet, hogy amúgy nem is kedvelne, ha közelebbről megismer. (Így végogolvasva amit eddig írtam, megdöbbentő, mennyire elnyomja a racionális, realista énem a szegény, szerencsétlen romantikus oldalamat...) És ez egy kicsit szerintem ”nyomulósan” is hat. Egy ismeretlentől legalábbis mindenképp.


De ha már ismerem, és kedvelem, szívesen fogadnék tőle verseket. :)

2020. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!