Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb amit egy fiú tett értetek tini korotokban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert velem is történt ilyen nem rég, és kiváncsi vagyok, hogy mással is megesett-e már.

#tini #Romantikus sztorik
2020. okt. 27. 22:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok!😀
2020. okt. 27. 22:30
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Pl az,hogy abba hagyta a verésemet az igazán "romantikus"dolog volt az exemtől..😕
2020. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit romantikus srác vagyok, szóval engem is érdekelne a téma :)
2020. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Én már annak örültem hogy kinyitották előttem az ajtót, és maguk elé engedtek 😅
2020. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es egyet értek! Furcsa, hogy találtam egy egész normálisat.
2020. okt. 27. 23:27
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem szeretném itt publikálni, viszont amennyiben valaki kíváncsi rá, nagyon szívesen leírom neki privátban! Aki szeretne dobjon egy privit.
2020. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Írt rólam egy novellát
2020. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es tetszett?
2020. okt. 28. 00:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak/vannak naaagy pillanatok, mint amiket a filmekben mutatnak, de nekem az nagyon sokat jelent, hogy minden este őszintén beszélgetünk, kivel mi történt, az érzéseinket nem szégyelljük felvállalni, kimondani. Összebújunk, ahányszor csak tehetjük (nem csak a szexre gondolok). Ilyenkor hidegben szeretünk kiülni összebújva egy forrócsokival, nyáron meg a csillagos ég alá :)

Lehet, hogy ez így leírva nem nagy eresztés, de én előtte sosem tapasztaltam senkivel, hogy pl az érzéseiről nem szégyellt beszélni.

2020. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nekem is az ilyen egyszerűbb dolgok, ami nem feltétlen romantikus gesztus. Az ajtó nyítás vagy, hogy előre enged, rám mosolyog. Nyitva hagyja az ajtót amikor látja,hogy jövök. Átveszi a táskát pl. hogyha sokat cipelek. Sokkal jobban esik,mint egy virág vagy egy csoki.
2020. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!