Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nincs merszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nincs merszem megcsókolni a lányt. Tippek?

Figyelt kérdés
Én a fiú (17) ő pedig természetesen a lány (15) már rengetegszer találkoztunk az utóbbi 2 hónapban kb. 10-11x, szerelmes belém, és én is belé úgy érzem nélküle nem tudok létezni. Mindenki azthiszi járunk, kézenfogva megyünk mindig, de még sosem csókolóztunk. Ennek az oka egyszerűen annyi hogy nem merem elkezdeni. Gondolom ő meg azt várja hogy mikor csókolom meg. Pedig nem vagyok annyira önbizalomhiányos nagyon sok csajszinak tetszem, meg alapból az egom szerintem rendben van. Mégse merem megtenni. Este nagyon romantikus séta volt és ahogy a szemembe nézett ah. Ölni tudnék érte. A romantikus hely megvolt, viszont ő nem ez a romi-type csaj, nem mondom hogy zavar, csak furcsa. Pedig a hely tökéletes volt mégsem tettem semmit. Pedig már vágyom rá nagyon. Tippek hogy szedjem össze magam, vagy megkérdezzem (ez nagyon gáz lenne) mitcsináljak? Pedig nem vagyok a lányoktól félős típus, vele is nagyon könnyen beszélgetek, nem értem. Előre is köszi a segítséget. Ezt ki kellett most adnom.

2020. okt. 28. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Keress egy fiút!
2020. okt. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%

Egyes… Bunkó vagy!

A kérdezőnek pedig ....megértem hogy izgulsz, szimplán csak amikor van egy ilyen romantikusabb pillanatotok pl. egymás szemébe néztek, akkor karold át és picit húzd magadhoz közelebb úgy, hogy a szemébe nézel folyamatosan… Ha akarja a csókot, reflexszerűen közelebb fog hajolni és onnantól pedig tied a pálya :)

2020. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lena7 ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Mitől félsz ?🤔


Ha a csaj már több, mint 11 találkozóra elment veled, akkor tuti bejösz neki.


15 éves, szerintem még nem csókólózott más srácokkal (nemtudom, hogy neked volt-e már előtte kapcsolatod vagy nem)


De ha amiatt félsz, hogy elrontod, akkor nem kell aggódnod, mert még ez a dolog mind a kettőtöknek új.


Szerintem a következő talinál tedd meg !😉


Sok sikert!🤗

2020. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon aranyos volt a kérdést elolvasni, elképzeltem a helyzetet, és nem értem mire vártál :) Kettes nagyon szépen leírja, de én a helyedben nem játszanék ilyennel, mivel már számít rá, nagyon szép lenne tegyük fel elköszönéskor. Sok sikert!
2020. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, legközelebbi talinál (elvileg holnap) megpróbálkozom. Azt szeretné ha valamikor ottaludnék. Majd még beszámolok hogy mi lett ha érdekel valakit. =)
2020. okt. 28. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyert ügyed van, mindenféleképpen várom a fejleményeket :)
2020. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá!

Írd meg mindenképp, hogy történt!

2020. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Légy őszinte. S ha továbbra sem menne... akkor csak egész egyszerűen... kérdezz rá:

- Megcsókolhatlak? -

S te a reagálásából tudni fogod a választ. Higgyél az intuìciódban. Mert az szívből jön, s nem pedig elméből.

Az ERŐ legyen Veled!

2020. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!