Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időbe telik túllépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik túllépni az első komoly tini kapcsolaton? Illetve hogy lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy kilenc hónapos kapocsolatom, első komoly ráadásul egy osztálytárssal így továbbra is látom mindennap. Most sem vagyok teljesen összetörve, elfogadtam h megtörtént és tudom hogy nekem így lesz jó, az exem sosem szeretett engem eléggé, de én őt nagyon. Tudom, hogy találni fogok sokkal jobbat, akivel tényleg boldog leszek, csak idő kérdése.

Most viszont folyton az exemre gondolok, bekönnyezek majd elsírom magam. Ráadásul én ezelőtt nagyon ritkán sírtam szerelem miatt, szinte soha. Tudatosan próbálom a gondolataimat elterelni a sok szép emlékről és arra koncentrálni h nem voltam már boldog a kapcsolat végén. Mégis most elképzelni se tudom még, hogy mással legyek.

Barátaim szerencsére nagyon támogatóak, sok emberrel ki tudom ezt beszélni.

Na akkor szeretném hallani mások tapasztalatait is, sokat segítene, előre is köszönöm.



2020. okt. 29. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Szerintem erre nincs egy egységes válasz, hogy ki milyen gyorsan lép túl egy szakításon. Van, aki kisírja magát, és megy tovább, valaki meg még hónapok (évek) múlva is ezen kattog.

Egyébként én teljesen át tudom érezni a helyzeted, én is az egyik osztálytársammal jártam 15 hónapig. 10 hónappal ezelőtt szakítottunk, és teljesen még mindig nem vagyok túl rajta. Egy egyetemre járunk, szóval mi is gyakran összefutunk.

Tudom, elég közhelyes, de csak az idő és a barátok fognak segíteni. Gondolj arra, hogy nem volt az exed akkora főnyeremény, hogy teljesen kikészülj miatta. Ha nem szeret(ett) téged eléggé, akkor teljesen felesleges kapcsolatban lenned vele. És Te sem voltál boldog vele a végén. Hidd el, találni fogsz olyat, aki igazán szeret majd, és boldog leszel vele. Nem kell az első szerelmeddel elköteleződnöd. Az nem feltétlenül jó.


Remélem azért tudtam segíteni! :)

Sok erőt kívánok! :)

2020. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az biztos, hogy 1-2 hónap után nem lesz intenzív, amit most érzel. Gondolj arra, hogy el fog jönni az az idő. Lehetőleg ne nagyon beszélgessetek, az csak nehezíti. Mindenki pótolható, mindenkinél van jobb. Sok szép emléked lesz a következővel is. Az idő tényleg gyógyír.
2020. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia te vagy a lány vagy a fiú?

Valamint te szakítottál vagy ő?

2020. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, ő szakított velem, a fiú

17 évesek vagyunk

2020. nov. 3. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!