Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelme vagyok belé,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelme vagyok belé, de megérné elmondani neki? (Lenit rész fontos.)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akibe lassacskán másfél éve szerelmes vagyok. Nem tetszik, nem kedvelem, hanem tényleg felperzseli a lelkemet. Nagyon jóban vagyunk és próbálok olyan jeleket küldeni neki, hogy ez részemről több, megsimogatom a haját, átölelem stb és ő is ennyire közvetlen velem. Viszont azért nem tudom, hogy ez többet jelent vagy csak baráti, mert én is lány vagyok, mindketten bik vagyunk, olyan érzésem van, hogy neki más tetszik.

Na, de visszatérve, ha ő nem viszonozza, az, hogy elmondom neki csak tönkretenné a kapcsolatunkat. A másik meg az, hogy gimnazisták vagyunk és én külföldön szeretnék továbbtanulni (nem tudom, hogy valóban sikerülni fog-e), viszont ő itthon maradna. Egyszerűen úgy érzem, hogy magamba kell temetnem, de annyira nem akarom.


18/l



2020. okt. 31. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Itasd le, csókold meg és várd meg h másnap mit mond.
2020. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy mit érzel, őszintén
2020. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Hova jut a világ... Már mindenki minimum biszexuális, mert az mennyire funn.
2020. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Ilyet sose mernék csinálni, de elteszem végső esetekre


#2 Hogyan kellene egy ilyen beszélgetést akár megnyitni is?


#3 Minek válaszoltál a kérdésre? De komolyan azt gondoltad, hogy ide KELL böfögnöd bármit is?

2020. okt. 31. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb amit tehetsz, ha elmondod neki mit érzel. Hívd el kajálni, aztán menjetek sétálni valami nyugisabb helyre, ahol csak ketten vagytok. Mondd el, hogy valami fontosról szeretnél beszélni, és hogy ez most komoly. Aztán mondd el neki hogy érzel:) sok sikert!
2020. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne mond el neki.

Utána tuti nem úgy viszonyulna hozzád. Én is szerelmes vagyok egy barátnőmbe, de elítéli a leszbikusokat, biszexuálisakat, mindent ami nem egyenlő a normával. :(

2020. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2%
Ez csak fellángolás majd elmúlik
2020. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha mégsem fellángolás bánni fogja, hogy mi lett volna, ha... Szerintem ha úgy érzed hogy ez nem csak átmeneti, akkor mondd el neki. Vagy mérlegelj. Megéri neked folyamatosan szenvedni a friendzone-ban, de legalább biztos, hogy nem romlik meg a barátságotok, vagy inkább kockáztatsz vállalva, hogy ha neki nem tetszel valószínűleg a barátságotok nem lesz már ugyanaz, viszont ha neki is tetszel akkor nem kell többé szenvedned mert összejöttök. :)
2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindkét oldalnak igaza van. Szerintem el fogom mondani neki, remélem, nem utasít el vagy csak szépen, kedvesen.

Köszönöm a válaszotokat!

2020. nov. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!