Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nemtudom túltenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nemtudom túltenni magam rajta pedig már nem mai eset. nektek mi a bevált módszeretek vagy mi az ami segít ? Többi lent

Figyelt kérdés

Elég érzékeny és érzelgős típus vagyok, na most volt egy lány minden szép és jó volt már annak a szélén voltunk hogy összejöjjünk és egyszer csak megváltozott , zárt elöttem nem hagyta hogy megcsókoljam stb mondta h nem aakr elvesziteni de aztan szepen lassan mar nem is keresett és nem is válaszolt már nekem. Én viszont szerettem őt na most ez már júliusba volt de azóta se tudom magam túltenni rajta annyiszor eszembe jut es annyira rossz most is feldobta nekem egy társkeresőn és tök szar érzés kapott el hogy még arra se méltatott hogy elmondja mi baja velem vagy mivan. Tudom h baromság ezen lovagolni meg úgy is találok mást de egyszerűen nem megy. Szóval jól esne ha mondanátok pár tanácsot vagy bíztató mondatot. Bocsi ha hosszú lett

20F



2020. nov. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem akkor kellett volna tisztázni vele. Miért nem kérdeztel rá nála akkor? Hogy miért ez történt ? Sajnos így ezer oka lehet annak, hogy elutasítóan kezdett viselkedni.
2020. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy számtalanszor rákérdeztem de csak terelő válaszokat kaptam. Semmi konkrétat nem sikerült kiszednem belőle sajnos.
2020. nov. 3. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Határozottan meg kellett volna mondanod neki, hogy normális választ adjon és ne köntörfalazzon. Amúgy az idő megoldás az egészre.
2020. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia. Sokáig ebben a cipőben jártam és tudom milyen nehéz. Az én tanácsom az lenne, hogy felejtsd el a depressziós zenéket, a nyálas filmeket és minden ehhez hasonlót. Építsd fel magad, foglalkozz magaddal és a magánéleteddel. Sportolj, barkácsolj...akármi. Tudonod kell, hogy azért nem felejtetted még el mert nem akarod. Félsz a gondolattól, hogy elveszíted és, hogy sose lesz már az életed része és ezért kapaszkodsz az érzéseidbe. Nem szabad. Ő egy ilyen lány volt. Gondolj arra, hogy mit tanultál vagy milyen következtetést tudsz levonni a történtekből és engedd el őt. Gondolj arra ő milyen gyorsan továbblépett és, hogy milyen szélsebesen tette túl magát rajtad és az érzéseiden. Az ilyen nem érdemel meg téged. Nem ér annyit, hogy miatta bánkódj. Biztos vagyok benne, hogy egy csodálatos ember vagy és meg fogod talákni az igazit. Ez a lány nem ő volt....
2020. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki tapasztaltabb csajok terén az tudja, hogy ha kicsit zár akkor lassítasz, ha nem akkor lépsz, és ha legközelebb is ezt tapasztalod lassíts! Ha ügyes vagy még a sexuális feszültséget is az egekbe emeled a lassítással. A másik meg, ha a csajod nem pedig friendzone, akkor ne kérdezgesd, hogy mi a baj mert nem fog válaszolni. Ezek mellet sajnálom ami történt, mert elképesztően tud fájni az amikor valakit a szívedbe fogadsz és elveszik.
2020. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi, az idő, és a következő. Nekem 3 év volt, miútán vége lett, és csak a következő lány tudta megoldani, ne stresszelj túl sokat rajta, inkább próbálj meg reflektálni magadra.
2020. nov. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!