Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy barátnőm majdnem fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm majdnem fél évig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve mentünk szét az előző barátnőmmel, mivel kiderült, hogy többször is megcsalt, végül egy sráccal összejött, amíg én érettségiztem. Azóta sem tudtam elengedni a dolgot, ráadásul nagyon bánt az is, hogy nem feküdtünk le teljesen. Beszéltem pszichológussal is, nagyon sok ember nyugtatott már, de valahogy nem megy. Nagyon szeretem a lányt még most is, bármit megtennék, hogy újra az enyém legyen. Esetleg tudnátok ti is biztatni valamivel?



2020. nov. 4. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak az zavar, hogy nem feküdtetek le? Nos így már legalább érthető, hogy miért nem téged választott végül. :D
2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul nagyon bánt az is, hogy nem feküdtünk le teljesen"


Szerencsés a lány, hogy helyén volt az esze és időben otthagyott.

Gyökér...

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az érdeklődés el is múlna ha megkapnad.... Az ágyban.. De csak agyban kapod meg.
2020. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nem feküdtünk le teljesen az mégis mit takar? Én nem is tudtam, hogy lehet csak félig lefeküdni? Na egyébként viccet félre téve, tényleg nem tudom pontosan mik voltak köztetek mivel ez nem derült ki, de talán nem is az a lényeg. De én azt nem tudom megérteni, hogy miért kell neked még mindig egy olyan lány aki össze vissza csalt téged. Ne alacsonyodj le ilyen szintre inkább. Engedd el, az ilyen lányok semmit nem érnek. Ha meg csak tényleg azert akarod újra hogy lefeküdj vele akkor folytasd a pszichológushoz járást.
2020. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutya harapását szőrével gyógyítsd.
2020. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!