Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az évfolyamon van egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redhotchilipeppers kérdése:

Az évfolyamon van egy fiú, aki tetszik. Suli után, vagy ha szünetekben találkozunk szoktunk beszélgetni, de a suli miatt van, hogy egész héten alig látom. Udvarias, kedves velem, de nem tudom, hogy tetszem-e neki? Mondta már, hogy kedvel, meg egyszer

Figyelt kérdés
Suli után keresett, hogy elmentem-e már és mindig mondja, hogy szeret velem beszélgetni és elég közvetlen is, de nem vagyok biztos benne, hogy úgy érez mint én. Szerintetek?

2020. nov. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nem veszed észre, hogy szereti, ha a közeledben lehet, tehát bejössz neki?

Hiszen (idézlek) szoktatok találkozni, beszélgetni, udvarias, kedves veled, suli után keres, mondja, hogy szeret veled beszélgetni, közvetlen veled szemben. Ennyi Neked nem elég?

Hogyan tovább (bizonyára kérdeznéd)? Találkozni vele, tartani a kapcsolatot olyan szinten és módon, amit a mostani helyzet megenged. Amit írtál róla (amit mond vagy tesz veled szemben), viszonozd Te is, ha ugyanazt érzed. Ki is bővítheted azzal, amit Te érzel, de ő még nem ejtette ki a száján.

Persze - sehol sincs garancia arra, hogy valamelyiketek később rájön, hogy mégsem ennyire rózsás a helyzet - és szakít. Gyakori eset, de keresni kell egy újabbat mindaddig, amíg mindketten a nagyobb kérdésekben összehangolódtatok.

2020. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így egy kis magabiztosságot is öntöttél belém.
2020. nov. 6. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2020. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!