Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Halalosan szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halalosan szerelmes vagyok az uj osztalytarsamba aki elkezdett kavarni velem, majd sokkal kesobb kiderul baratnoje van.Nem tudom elengedni,minden nap sirok miatta,emellett minden nap latom.Furcsan hangzik,de teljesen tonkretett.Valaki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 21:22
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Pedig jobb lenne ha elfelejtenéd
2020. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A valaki az nem egy kérdés.

Ha a kérdés az, hogy mit csinálj, akkor pedig felejtsd el, nem lesz veled, és ne rombolj le másokat akár a törtetéseddel akár a szenvedéseddel. Szerintem legalább egy évszázados mondás hogy házi nyúlra nem lövünk, pont azért, mert utána nincs menekvés a mindennapi életben.

2020. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Melletted is kavart volna más lánnyal, mert növelni akarta az egóját.

A rendes férfi, ha más lány megtetszik neki, akkor előbb lezárja a mostani kapcsolatát. Jááá, hogy azért tart két vasat a tűzben, nehogy a másodikban csalódjon az elsőt meg már dobta? Csak akkor kell az elsőt dobni, ha megromlott a viszonyuk és helyette már csak jobbat akar találni. Ilyen az élet.

2020. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!!!
2020. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Hidd el idővel elmúlik majd,most rettenetesnek tűnik de csak idő kell meg mással foglalkozni, barátok stb

Tapasztalat

Kitartást : )

2021. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!