Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elkezdett közeledni felém egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett közeledni felém egy osztálytársam, de később lebukott, és kiderült, hogy hátsó szándékai vannak, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gimibe járunk, kilencedikben lettünk oszttársak. Eddig is jó viszonyban voltunk, de sosem tekintettem rá rendes pasiként, mert nah, nem tudnám ezt rendesen elmagyarázni, értitek,amolyan tipikus nyominak tűnt (de amúgy nem dagadt stb). Nyáron elkezdtünk jobban chatelni Messengeren (ő szokott rámírni), és ahogy újra elkezdődött a suli, végül padtársak lettünk. Elkezdett rám nyomulni (de már korábban is próbálkozott volna ahogy látom), és végül beadtam a derekam, mert egész rendes volt, és már jóideje szingli voltam. Szept 22-én egy pár lettünk, és egy darabig jól ment minden, de kezdett furcsán viselkedni. Eleinte viccnek vettem, hogy pl sminkeljem ki meg hadd vegye fel pár ruhámat, de mikor ez már kezdett furának tűnni nekem akkor kertelés nélkül rákérdeztem, de ő zavarba jött, és elment. Suliban se beszélt velem, végül rábírtam hogy beszéljen mert érdekelt hogy most meleg vagy mi, erre leültünk egy padra (órák után voltunk), és elmondott mindent. Azt mondta, hogy ő lélekben lány, transznemű, és hogy barátnőként bír engem, de nem vonzódik a lányokhoz. Amikor megkérdeztem hogy most akkor meleg vagy, azt válaszolta nem, hanem hetero, mivel ő egy lány. Akkor mondtam, miért jöttél össze velem, miért hitegettél. Irigyelte hogy lány lehetek, és ki szerette volna próbálni, hogy milyen lehet lányként öltözködni stb. Eléggé furának gondoltam emiatt és inkább otthagytam a fenébe. Estére messengeren írt pár üzenetet válaszoltam neki, hogy holnap pls üljél el mellőlem, mert szerintem már jobb ha nem leszünk mi padtársak. Átverve érzem magam, belekevert a maga lelki bajaiba. Olvastam utána a transzneműs dolgokról, de kész marhaság az egész. Nem tudom mi van vele, de szegénynek inkább segítségre lenne szüksége
2020. nov. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szia, habár értem, hogy felbosszantott, hogy ebbe téged is belekevert, és valahogy ki is használt, nagyon nehéz időszakon megy keresztül, mert sajnos ez a világ/rendszer nem támogatja a transzneműeket. Szóval szerintem hivatalosan mindenképp szakíts vele, de mond meg neki, hogy nem mondod el senkinek, és ha úgy érzed, képes lennél támogatni, fejezd ki a támogatásodat az irányába. Mert bármennyire is nehéz, de képzeld magad az ő helyzetébe, ha te a mostani tudatoddal/lelkeddel egy fiú testébe születnél bele, és emiatt még el is ítélnének. Nem vagyok semmiféle pszichológus vagy ilyesmi, hogy megmondjam, ez rendellenes-e, de semmiképp sem "betegség" vagy ilyesmi, ebből nem kigyógyítható. Természetesen ez számodra is felkavaró érzés lehet, de azt hiszem, ha a helyedben lennék, megbocsátanék neki, és a támogatásomat fejezném ki irányába, mert nagyon nehéz lehet neki.
2020. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Kerj bocsanatot es kerdezd meg, h miert nem csak siman baratkozni akart? Akkor is tud lanyos lenni. Eleg bunko dolgo volt reszedrol h o oszinte volt hozzad te pedig otthagytad. O is csinalhatta volna maskepp. Mindketten hibasak vagytok
2020. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez nem tetszik (és írod, hogy nem tetszik), akkor udvariasan mondd meg neki, hogy ilyen viszonyba nem akarsz belemenni. Ajánld fel neki a barátságot (ha gondolod) és azt is ígérd meg, hogy nem teszed közhírré, amit bizalmasan elmondott neked. Köszönd meg a bizalmát, de Te más irányban gondolkozol. Nehogy durva légy vele szemben, hacsak nem akar valamire még rászedni, ami Neked ugyancsak nem imponál.

Ffi.

2020. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet mégis beszélnem kellene vele, mert azok alapján amiket leírtatok, eléggé bunkónak érzem magam
2020. nov. 8. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézlek bunkónak, de vedd úgy, hogy a fiú alighanem a legnagyobb titkát osztotta meg veled. Talán segítséget várt tőled...

Bizonyára nagyon és kellemetlenül meglepett (ezt érzem az írásodból). Tehát ne engedd, hogy érzelmileg közelítsen, netán kötődjön hozzád, de ne is ignoráld. Ha kérdez - válaszolj, szólj hozzá, ha mondani valód van számára és említsd meg, hogy bizonyára egy titkot árult el, amiről mások nem tudnak és Te sem adod tovább - marad köztetek.

2020. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit nagyon nehéz lehet kimondani. Hatalmas lelki erő kell hozzá és egy olyan kapcsolat, amiben feltétlenül megbízik a másikben (benned). Függetlenül attól, hogy most ez csak barátság, párkapcsolat stb...


Szerintem beszélgess vele nyugodtan. Ha előtte is jól megvoltatok, akkor ezután is maradhat ilyen a kapcsolat, hisz ő emberileg nem változott, csak többet tudtál meg róla. :)

2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!